„Wiek nie ma nad nią władzy”: 77-letnia Helen Mirren na wybiegu

Aktorka wyglądała absolutnie oszałamiająco na wysokich obcasach

Znana z portretów królowych i innych członków rodziny królewskiej, Helen Mirren zasłużyła na swoją sławę nie bez powodu. Jej dostojna elegancja i nieskazitelny wygląd są godne pozazdroszczenia. W przeciwieństwie do wielu swoich kolegów, z wdziękiem przyjmuje każdy mijający rok, nie goniąc za wieczną młodością.

W tym konkretnym przypadku Mirren wygląda oszałamiająco. W 2011 roku, w wieku 66 lat, została koronowana na Ciało Roku, wyprzedzając nawet Jennifer Lopez.

„Szczerze mówiąc, nie jestem zbyt wysportowany. Ale kiedy muszę szybko nabrać formy, sięgam po program ćwiczeń opracowany przez Królewskie Kanadyjskie Siły Powietrzne w latach 50. Wykonanie zestawu ćwiczeń zajmuje tylko 12 minut, chociaż wolę cisnąć się do wyczerpania” – zdradziła aktorka w wywiadzie.

Po raz kolejny Mirren pokazała, że ​​wiek to tylko liczba w paszporcie. Zajęła centralne miejsce jako główna gwiazda wybiegu L’Oreal Paris 2021 podczas Tygodnia Mody w tętniącej życiem stolicy Francji. Ubrana w stylowy, ale swobodny czarno-biały garnitur, w połączeniu z sandałami na wysokich platformach i niewiarygodnie wysokimi obcasami, zaprezentowała niekonwencjonalny, uderzający makijaż, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy u Helen Mirren.

Jednak opinie na temat jej doboru makijażu różniły się wśród wielbicielek aktorki. Niektórzy uważali, że wizażyści zniszczyli naturalne piękno Helen. Mimo to gwiazda po raz kolejny udowodniła, że ​​nie boi się eksperymentów i chętnie prezentuje się publiczności w wielu rolach. Już samo to jest godne podziwu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: