„Zbierz rodzeństwo razem”: para adoptowała trzech braci, aby mieszkali razem

Rozdzielenie ich byłoby okropne

W życiu nie każdy ma szczęście mieć rodzinę, która pokazuje mu znaczenie miłości i bezpieczeństwa. Wiele dzieci dorasta w dysfunkcyjnych środowiskach, nigdy nie doświadczając miłości rodziców.

Trzech braci – 3-letni Joey, 2-letni Logan i roczny Noah – szukali domu na zawsze. Istniało prawdopodobieństwo, że trafią do oddzielnych rodzin, co uniemożliwi im dorastanie obok siebie.

Jednak los miał dla tych młodych chłopców coś lepszego. Tak się złożyło, że wszyscy trzej bracia zostali adoptowani przez tę samą rodzinę. Ich historia jest świadectwem tego, że cuda się zdarzają, a ich historia była jednym z nich.

Około rok temu KC i Lena Currie mieszkające w Sudbury w stanie Massachusetts powitały Joeya w swojej rodzinie poprzez adopcję. Ich spotkanie z Joeyem miało miejsce na imprezie zorganizowanej przez Children’s Friend, gdzie natknęli się na jego zdjęcie. Uznając potencjał dobrego dopasowania, Children’s Friend polecił Joey’a KC i Lenie. „Miał wtedy 18 miesięcy” — powiedziała Lena.

Joey, najstarszy chłopiec, doskonale zaaklimatyzował się w nowej rodzinie.

Pomimo tego, że nie rozważali adopcji kolejnego dziecka, Curry niespodziewanie otrzymali telefon od Przyjaciela Dzieci, informując ich o młodszym bracie Joeya, Noah, który miał zaledwie sześć tygodni i potrzebował kochającego domu. KC i Lena zdawały sobie sprawę ze znaczenia trzymania braci razem i wiedziały, że Noah należy do Joey’a. Po spełnieniu niezbędnych procedur prawnych Noah został ciepło przyjęty przez rodzinę i stał się integralną częścią ich życia.

Po pewnym czasie rodzina Currie dowiedziała się o istnieniu trzeciego brata o imieniu Logan. Zostali poinformowani, że początkowo miał zostać adoptowany przez inną rodzinę, ale z powodu nieprzewidzianych okoliczności adopcja się nie powiodła, pozostawiając Logana ponownie bez stałego domu i rodziny.

Biorąc pod uwagę okoliczności, Curry zinterpretowali to jako znak, że rzeczywiście powinni adoptować również Logana. Napędzana swoją wiarą, rodzina Currie otworzyła swoje serca i powitała Logana w swoim domu, upewniając się, że cała trójka rodzeństwa była zjednoczona i żyła razem pod jednym dachem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: