„Druga szansa dzięki miłości i trosce”: człowiek uratował pitbulle, dając im lepsze życie

Te psy są całkowicie niezrozumiane

Osoba o imieniu Jason wydała wszystkie swoje życiodajne Pit Bulle na jeszcze jedną szansę w życiu. Te zwierzęta są bardzo kochające i czułe, jednak zazwyczaj są całkowicie niezrozumiane, a ich właściciele pozostawiają je w schroniskach.

Jason wychował go z pittie w Nowym Jorku i jest świadomy, że to najsłodsze zwierzaki o wielkich sercach. Po oddaniu brata pomyślał o przeprowadzce, ponieważ miał kłopoty. Przeprowadził się do Georgii i tam rozpoczął zupełnie nowe życie.

I pewnego dnia Jason udał się do schroniska, aby znaleźć kumpla dla swojego zwierzaka. Był nieszczęśliwy, bo było tyle szczeniąt, że nikt nie chciał. Pomyślał więc, żeby coś z tym zrobić.

Myślał o tym, żeby pojechać do schronisk w Georgii i zostać wolontariuszem w schroniskach dla zwierząt, dowiedzieć się więcej o psach i szczeniętach. A kiedy doradzał innym w swoich myślach, uśmiechali się i doradzali, że poniesie porażkę. Po tym był znacznie bardziej zmotywowany.

Otworzył swoje osobiste schronisko dla zwierząt o nazwie Associates to the Forlorn i zrobił wszystko, aby zabrać wszystkie opuszczone szczenięta. Ma czystą i łatwą misję i staje się dla nas prawdziwą motywacją.

Pokazuje, że zamiast użalać się nad niesprawiedliwością, najlepiej zrobić z nią wszystko, co możliwe.

Jason dodatkowo poinformował, że osoby doradzały mu, że prowadzi akcję ratunkową dużego pitbulla, a on po prostu uśmiecha się i mówi, że byki prowadzą idealną akcję ratunkową Jasona.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: