„Dziwna podróż psa”: bezpański szczeniak przekształcony w szczęśliwego przyjaciela

Biedny pies bał się prawie wszystkiego

Zwierzak o imieniu Blossom najwyraźniej bał się każdego drobiazgu. Bała się wszystkiego i wszystkich. Film pokazuje jej okropną sytuację na początku, kiedy uważa, że ​​nie pasuje do świata.

Mężczyzna o imieniu Rocky uratował ją z magazynu. Rocky od kilku lat ratuje i wspiera psy. Na początku pomyślał, że przyzwyczajenie się Blossom do nowego otoczenia może zająć kilka tygodni, jednak w rzeczywistości zajęło jej to miesiące, zanim zauważyła jakikolwiek sygnał przyjemności.

Rocky od samego początku zauważył, że Blossom uczy się na psa. Bała się każdego drobiazgu, a każda nowa ekspertyza zdawała się na nowo ją ustawiać. Nie mogła korzystać z miski z wodą i podobnie bała się tekstury trawy na jej stopie.

To było o wiele bardziej kłopotliwe dla Rocky’ego, niż myślał, jednak nie pozwolił, by to go przygnębiło. Sam gotował posiłki dla Blossom, zbudował dla niej małą sypialnię i sprawił, że czuła się tak komfortowo, jak to tylko możliwe.

I prędzej czy później dla Rocky’ego był to prawdziwy szok, kiedy Blossom pomyślał o wskoczeniu na kanapę tuż za nim. I to okazało się początkiem jej przemiany. Zaczęła witać różne uratowane psy w domu Rocky’ego i machać ogonem po raz pierwszy w życiu.

A w dodatku Blossom odkryła swoich wiecznych właścicieli domów i z przyjemnością z nimi mieszka. Dzięki wytrzymałości i przywiązaniu Rocky’ego Blossom była w stanie zmienić swoje życie na lepsze.

Dobra robota, Rocky.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: