Kopia jej siostry jako kobiety. Jak wygląda 22-letni brat Tiny Kunaki, który również został modelem

Tina Kunaki jest rozpoznawalna na całym świecie nie tylko jako małżonka Vincenta Cassela, ale także jako niezwykle piękna i elegancka modelka. Jej egzotyczny wygląd, oszałamiająca budowa ciała i kocia zwinność pozwalają jej rywalizować z sensacjami z wybiegów, takimi jak Bella Hadid i Kaia Gerber.

Niewielu zdaje sobie sprawę, że Tina nie jest jedynym dzieckiem w swojej rodzinie. Ma siostrę Cassie i brata Zachary’ego. Podczas gdy Cassie jest daleka od życia celebrytów, Zachary, który w grudniu obchodzi swoje 21. urodziny, konsekwentnie kroczy śladami swojej sławnej siostry.Nie jest to niespodzianką: rodzeństwo łączy duże podobieństwo i niezwykle bliska więź. Od dzieciństwa prawie nigdy się nie kłócili i trwa to do ich dorosłości. To Tina zainspirowała swojego młodszego brata do wejścia w świat modelingu.

Zachary od dawna chciał zostać piłkarzem i wykazywał obiecujący talent. Jednak nastoletnia kontuzja zmusiła go do porzucenia tego marzenia. W rezultacie świat mógł stracić potencjalną gwiazdę piłki nożnej, ale zamiast tego zyskał wyjątkowy model.

Obecnie brat Kunakiego dopiero zaczyna swoją przygodę w tej branży. Ale krytycy mody i projektanci przewidują dla niego obiecującą karierę. Zdobył już kilka kontraktów z francuskimi markami odzieżowymi i brał udział w wielu sesjach zdjęciowych dla magazynów. Jego kolejnym celem jest dominacja na światowych wybiegach mody. Jesteśmy przekonani, że ten przystojny młody człowiek jest w stanie to osiągnąć.

Obecnie Zachary nie spotyka się z nikim i skupia się przede wszystkim na swojej karierze. Ma jednak spore grono fanów. W komentarzach pod postami Zachary’ego na Instagramie wielbiciele porównują go do bóstwa i Apolla. Choć może trochę przesadnie, można by godzinami podziwiać tego atrakcyjnego mężczyznę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: