„Paraolimpijski z czworonożnym przyjacielem”: niezawodna przyjaźń niewidomego pływaka z psem

Pies jest największym fanem swojego właściciela

Kobieta o imieniu Anastasia pochodzi z kadry USA dla pływaków paraolimpijskich. Bardzo dużo trenuje i jest całkowicie oddana kolegom z drużyny. Że mają potężną wolę zwycięstwa.

Miała chorobę autoimmunologiczną i dysfunkcję genetyczną iz czasem całkowicie straciła wzrok. Jednak Anastazja chciała być bezstronna i zrobić wszystko sama.

Jej najwspanialszy przyjaciel pomógł jej uczestniczyć w pływaniu o 4 rano.

Na początku Anastasia nie wiedziała, w jaki sposób jej pies informacyjny może jej pomóc. Jednak kiedy zaczęła pracować z psem przez kilka tygodni, zrozumiała, że ​​zamierza zmienić jej życie.

Radar znowu śpi z Anastazją na swoim z łapami w górze. Demonstruje, że jest najszczęśliwszym psem na świecie, a Anastasia nie pamięta dnia, w którym Radar nie był szczęśliwy.

Za każdym razem, gdy jest niezadowolona z jednej rzeczy, Radar zawsze jest tam, aby ją pocieszyć i przytulić. Nie jest psem łatwowiernym, ale w dodatku jej najlepszym kumplem.

Jest największym fanem Anastazji, który cały czas chodzi do niej na basen i wita wszystkich jej pracowników.

Anastasia zaczęła pływać, kiedy traciła wzrok, ponieważ uważała, że ​​piłka nożna nie jest odpowiednim sportem do uprawiania, kiedy prawdopodobnie nie widzisz. Ma wiele osiągnięć w pływaniu i uważa, że ​​wiele jej sukcesów zawdzięcza jej trenerowi o imieniu Marc.

Jednak dodatkowo jest świadoma, że ​​Radar wniósł ogromny wkład w jej życie. Wierzy, że tylko dzięki swojemu cukierkowemu zwierzakowi pojedzie na igrzyska olimpijskie do Tokio. Opowiada o ich związku, o tym, że Radar zmienił jej życie, a on jest nie tylko wspólnikiem w zbrodni, ale w dodatku jej częścią. Radar zmienił się w jej oczach.

Chcemy, aby Anastasia i jej sztab odniosły w tym roku pełen sukces na Igrzyskach Paraolimpijskich.

Wszyscy wiemy, że Radar i jej zwolennicy mogą być tam, by ją rozweselić.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: