„Al Pacino zaraz urodzi dziecko”: Robert De Niro pogratulował koledze zostania ojcem

Doceniasz życie jeszcze bardziej, gdy jesteś stary

Robert De Niro wyraził swoje przemyślenia na temat zbliżającego się ojcostwa Ala Pacino. Dodatkowo aktor podzielił się radością z niedawnych narodzin własnej córki. Siedemdziesięcioletni aktor wprawił wielu w osłupienie, kiedy ujawnił narodziny swojej nowonarodzonej córki, którą nazwał Gia. Matką dziewczynki jest 45-letnia Tiffany Chen. Wkrótce potem ogłoszono, że 83-letni Al Pacino również jest bliski zostania ojcem. Jego partner, Noor Alfallah, jest w ósmym miesiącu ciąży. Chociaż jest to siódme dziecko De Niro, Pacino ma już troje dzieci.

Zapytany, czy złożył gratulacje swojemu długoletniemu partnerowi z planu, De Niro przyznał, że jeszcze tego nie zrobił. „Jeszcze nie. Właśnie się o tym dowiedziałem… Ale cieszę się z jego powodu” – powiedział aktor. Po tym, jak rozeszły się wieści o zbliżającym się ojcostwie Pacino, internauci zaczęli debatować, która z dwóch gwiazd była bardziej atrakcyjna w młodości. Dyskusje online pozostały nierozwiązane, a spory nadal toczą się w sekcjach komentarzy. Zapytany o ten temat, De Niro udzielił dyplomatycznej odpowiedzi ET online, stwierdzając: „Nie wiem, co powiedzieć. 50/50”.

Później, w programie Today, Robert powtórzył swoje szczęście dla swojego przyjaciela, wskazując na starszeństwo Pacino nad nim. „Słuchaj, Al Pacino również wkrótce spodziewa się dziecka, poinformowano mnie wczoraj rano, a on jest kilka lat starszy ode mnie. To dobrze dla niego, jestem naprawdę zachwycony jego szczęściem” – stwierdził aktor. Odnosząc się do własnej sytuacji, zdobywca Oscara powiedział, że ponowne zostanie ojcem przyniosło mu ulgę. Jego mała dziewczynka inspiruje De Niro. Wkłada swoją energię w opiekę nad noworodkiem.

„To pomaga. Nie dźwigam ciężarów, przyznaję, ale się staram. To nie tak, że nie zrobiłem tego lata temu, ale staram się jak mogę. Jest absolutnie urocza – mała niewinna istota. To po prostu cudowne” — rozwinął Robert. Ojciec siedmiorga dzieci czuje, że w swoim wieku osiągnął nowy poziom świadomości. Niemniej jednak odkrywa, że ​​uczy się nowych rzeczy, co sprawia mu satysfakcję.

„Osiągnąłem pewną świadomość – kiedy się starzejesz, zaczynasz rozumieć elementy życia, w tym dynamikę rodziny. Nieuchronnie nauczysz się, jak sobie z nimi radzić i nimi zarządzać. To niezwykłe, ale jestem tym naprawdę podekscytowany” – podsumował De Niro.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: