Bardzo gorący. Megan Fox w bikini, bez makijażu, zbliżenie jej płaskiego brzucha i ogromnego biustu

Megan Fox, amerykańska aktorka, po raz kolejny zawładnęła wyobraźnią swoich fanów swoimi skwierczącymi selfie.

Na swoim profilu na Instagramie znana celebrytka pokazała swoim obserwatorom serię urzekających zdjęć z wakacji na plaży. Na jednym zdjęciu Fox obnosi się ze swoją sylwetką w bikini, odsłaniając stonowany brzuch i obfite krągłości. Inne zdjęcie przedstawia Megan w jej naturalnej chwale, bez makijażu, podkreślając jej wrodzone piękno.

Chociaż nie ujawniono, czy partner Megan, raper Machine Gun Kelly, towarzyszył jej na tych wakacjach, postanowiła nie podawać żadnych szczegółów. Ostatnie miesiące były niewątpliwie wyzwaniem dla pary.

W lutym w mediach krążyły spekulacje, jakoby Fox rozstała się z narzeczonym z powodu jego rzekomej niewierności. Artystka posunęła się nawet do usunięcia wspólnych zdjęć ze swoją drugą połówką. Chociaż te pogłoski były bezpodstawne, wiadomo, że ich związek był napięty.

Megan przestała wymieniać Machine Gun Kelly na swoich platformach społecznościowych i powstrzymała się od publikowania jakichkolwiek wspólnych zdjęć. Jednak miesiąc później para pojawiła się ponownie na imprezie publicznej, a kolejne obserwacje ujawniły ich wspólnotę podczas wakacji. Wygląda na to, że Megan Fox i Machine Gun Kelly zdołali się pogodzić, ale ślady ich poprzedniego zamieszania wciąż istnieją.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: