„Fani są zadowoleni”: Jennifer Aniston udostępniła swoje szczere zdjęcie bez makijażu

To było nieoczekiwane, aby zobaczyć ją w ten sposób.

54-letnia hollywoodzka gwiazda udostępniła kilka niefiltrowanych zdjęć. Jennifer Aniston ujawniła swój naturalny wygląd bez pomocy makijażu i cyfrowych ulepszeń.


Na czerwonych dywanach aktorka zawsze błyszczy w zapierających dech w piersiach kreacjach, a jej efektowny wygląd jest skrupulatnie zaplanowany. Jednak na co dzień gwiazda serialu „Przyjaciele” woli chodzić bez makijażu. Jennifer zawsze otwarcie mówiła o swoim pragnieniu starzenia się z wdziękiem i przyjmowania zmian, które się z tym wiążą.

Aktorka podzieliła się zdjęciami ze swoim zwierzakiem, Dolly. Biały owczarek niemiecki niestety odszedł. Na udostępnionych zdjęciach była żona Brada Pitta trzyma szczeniaka: na czole Aniston widoczne są drobne zmarszczki, ale zdecydowała się ich nie edytować.

Fani artystki podziwiali jej sesję zdjęciową. „Jaka jesteś piękna, naturalna, naturalna”, „I bez makijażu, jesteś cudowna!”, „Takie słodkie zmarszczki! Dobrze, że twoja twarz nie jest dźgnięta botoksem” – napisali blogerzy.

Fani Jennifer bardzo ją podziwiają, ponieważ nie boi się pokazać swojego prawdziwego ja. Ikona Hollywood nie goni za wieczną młodością ani nie jest zainteresowana ciągłymi interwencjami chirurgicznymi. Uważa, że ​​jej wyjątkowość jest jej największym atutem i nie ma zamiaru zmieniać swoich wartości.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet