„Za dużo plastiku”: 50-letnia aktorka Tori Spelling jest trudna do rozpoznania

Niestety jej twarz jest teraz całkowicie zniszczona.

Wczesne życie Tori Spelling przypominało bajkę. Jako córka znanego magnata medialnego mieszkała w rozległej rezydencji z wydzielonym pokojem na prezenty i zabawki. W wieku 17 lat rozpoczęła swoją podróż do sławy, zdobywając rolę w kultowym serialu z lat 90. „Beverly Hills, 90210”.

Chociaż Tori początkowo zyskała uznanie dzięki wpływowi ojca, publiczność szybko ją polubiła ze względu na jej prawdziwy talent aktorski. Jednak po zakończeniu ukochanej serii jej czarująca bajka przybrała nieprzewidziany obrót.

Tori nadal pojawiała się w różnych filmach, ale walczyła o powtórzenie sukcesu, jaki osiągnęła dzięki popularnemu programowi. Co więcej, musiała stawić czoła wyzwaniom finansowym, a nawet kilkakrotnie balansowała na krawędzi bankructwa. W następstwie śmierci ojca odziedziczyła zaledwie 800 000 dolarów z jego wielomilionowej posiadłości.

Niemniej jednak w życiu tej hollywoodzkiej gwiazdy pojawiła się srebrna podszewka. Znalazła miłość i poślubiła aktora Deana McDermotta, z którym ma pięcioro dzieci. Tori odważyła się także pisać i jest autorką sześciu książek, z których każda dotyczy różnych aspektów jej życia.

W ostatnich latach Tori Spelling powstrzymywała się od odgrywania ról aktorskich w filmach. Zamiast tego poświęca swój wolny czas rodzinie, utrzymuje obecność w Internecie i od czasu do czasu uczestniczy w wybranych wydarzeniach, nieustannie zaskakując fanów swoim wyglądem.

Warto zauważyć, że Tori przeszła w ostatnich latach zauważalne zmiany. Aktorka szczerze przyznała, że ​​w młodości przeszła kilka operacji plastycznych, w tym korekcję nosa i implanty piersi. Chociaż obecnie zaprzecza, by korzystała z zabiegów chirurgicznych, jej niedawno zmienione rysy twarzy opowiadają inną historię.

Niedawno aktorka pojawiła się publicznie, biorąc udział w ekskluzywnej premierze drugiego sezonu serialu „Okrutne lato” wraz z dwiema córkami. Tori zaprezentowała stylowy zestaw, wkładając przycięty czarno-czerwony top z obszernymi rękawami, spódnicę maxi z żywej czerwonej skóry i czarne buty. Aby dopełnić stylizację inspirowaną stylem retro, ozdobiła się wyrazistym złotym naszyjnikiem ozdobionym piórami. Jednak fani nie mogli nie zauważyć zauważalnych zmian w jej wyglądzie twarzy.

Internauci wyrażają sceptycyzm co do tego, w jakim stopniu zmiany te można przypisać wyłącznie kosmetologom i umiejętnemu konturowaniu. Zmieniony kształt podbródka Tori, powiększone usta, zmniejszony rozmiar nosa i zaostrzone rysy twarzy sprawiły, że fani zaczęli kwestionować rolę chirurgów w jej przemianie.

„Okropnie dużo operacji plastycznych!”, „Szkoda, że ​​idolka z dzieciństwa tak się oszpeca”, „W ogóle jej nie poznałam” – pisali fani aktorki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: