„Tak naturalny i zakochany”: John Hill został sfilmowany z ukochaną, która urodziła jego pierworodnego

Dodając nowego członka do swojej rodziny, ostatnia podróż 39-letniego aktora obejmowała dyskretne przybycie małego chłopca, umiejętnie ukrywanego przez Jonaha Hilla i jego partnerkę Olivię Millar.

Wiadomość o ciąży Olivii pojawiła się początkowo w styczniu, po ich wspólnym pojawieniu się w sklepie z odzieżą dziecięcą. Niedawno aktor został przyłapany na spacerze ze swoją ukochaną w Malibu, gdzie na szczerych zdjęciach paparazzi nie było śladu ciąży.

Decydując się na swobodny zestaw, Millar miał na sobie różowy, skrócony sweter i luźne sportowe spodnie, podczas gdy Jonah szedł obok niej w modnej niebieskiej koszuli i spodniach, które stylowo muskały kostki.

Internet szybko spekulował, że para zdecydowała się na rodzicielstwo. Rzecznik aktora, znanego z ról w filmach takich jak „Supersamiec”, „Wilk z Wall Street” i „Cyrus”, potwierdził tę wiadomość, ujawniając, że ich pakiet radości pojawił się wiosną. Jednak dumni rodzice postanowili zachować tę znaczącą zmianę w życiu w tajemnicy.

Entuzjastyczni fani aktora komediowego nie tracili czasu i złożyli serdeczne gratulacje z okazji narodzin jego pierwszego dziecka. „Taki niezwykły poziom tajemnicy, brawo!” wykrzyknął jeden ze zwolenników, podczas gdy inni zastanawiali się nad płcią noworodka. Wielbiciele wyrazili również swój podziw dla prawdziwej i serdecznej więzi, jaka łączy parę. „Jonah jest teraz ojcem i to jest po prostu niewiarygodne – nie mogę w to uwierzyć” — napisali różni blogerzy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet