„Oczy syreny”: 22-letnia córka Jude Law zadziwia wszystkich swoim wyglądem

Zajmuje szczególne miejsce w życiu swojego ojca

Od dzieciństwa Iris, najstarsza córka aktora Jude’a Law i aktorki-producentki Sadie Frost, wiedzie życie przypominające życie księżniczki.

W wieku trzech lat Iris znalazła się w samym środku głośnego rozwodu rodziców. Wraz z rodzeństwem mieszkała z matką, podczas gdy jej ojciec dbał o to, by regularnie odwiedzać i poświęcać uwagę swoim dzieciom. Wśród nich Iris zajmowała szczególne miejsce w sercu Jude’a Law; była i pozostaje jego ulubienicą.

Dzięki tak renomowanemu rodzicielstwu, Iris miała przed sobą otwarte drzwi od chwili, gdy się urodziła. Jednak poza swoim słynnym rodowodem, młoda dziewczyna może pochwalić się także wróżką chrzestną — nikim innym jak supermodelką Kate Moss — która wprowadziła Iris w świat mody. W wieku 15 lat Iris rozpoczęła swoją pierwszą przygodę z modelingiem, występując w lookbooku Miu Miu w grudniu 2015 roku. W następnym roku została twarzą kampanii reklamowych Burberry – niezwykły początek, prawda?

Obecnie młoda panna Lowe urosła do rangi gwiazdy na prestiżowej uroczystej kolacji Bvlgari w Londynie. Ubrana w wykwintną biżuterię marki i odważną sukienkę, jej wygląd wywołał ożywioną debatę w Internecie. Niektórym ten strój wydawał się zbyt odkrywczy i wulgarny, innym bardzo się podobał. Niektórzy komentatorzy porównali nawet Iris do „zmysłowej syreny”.

Niemniej jednak wydaje się, że Iris pozostaje niewzruszona takimi uwagami. Po pierwsze, jej kariera wznosi się na nowe wyżyny, ponieważ niedawno zapewniła sobie swoją pierwszą profesjonalną rolę filmową i jest bliska rozpoczęcia zdjęć. Po drugie, Law często udostępnia prowokacyjne zdjęcia na swoim Instagramie (platforma mediów społecznościowych), a jej strój imprezowy nie jest skromny. Tak więc ta sukienka odzwierciedla jedynie jej osobisty gust.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: