„Znacznie młodsza niż jej córka”: 60-letnia Demi Moore spacerowała z córką

Aktorka poświęca teraz wiele czasu rodzinie

Demi Moore, jedna z ukochanych aktorek lat 90., zdobyła ogromną popularność dzięki zaangażowaniu w niezwykłe projekty filmowe, takie jak „Kilku dobrych ludzi”, „Niemoralna propozycja” i „GI Jane”.

W ostatnim czasie Moore znacznie ograniczyła swoje występy na dużym ekranie i stała się jeszcze bardziej nieuchwytna w miejscach publicznych. Aktorka poświęca teraz dużo czasu swojej rodzinie i uroczo dotrzymuje towarzystwa dziewięciu uroczym psom. Warto zauważyć, że aktywnie prowadzi swój mikroblog, często udostępniając migawki przedstawiające jej bliskich, w tym jej byłego męża Bruce’a Willisa. Byli małżonkowie stworzyli wyjątkowo ciepły i przyjacielski związek, często spędzając razem czas. Ich harmonia po rozwodzie jest rzeczywiście czymś godnym podziwu.

Kwiecień przyniósł rodzinie radosne wieści, ponieważ córka Demi i Bruce’a, Rumer, powitała na świecie własną córkę, czyniąc Demi po raz pierwszy babcią. Niemniej jednak, pomimo jej nowo zdobytego „tytułu”, Moore nadal emanuje młodzieńczym blaskiem, przez co trudno pojąć, że w tym roku skończy 61 lat.

Aktorka w różnych wywiadach otwarcie dzieliła się swoim zaangażowaniem w aktywny tryb życia, zdrowe odżywianie i zaangażowanie w taniec. Odważnie przyznaje się do szukania pomocy u kosmetologów i chirurgów plastycznych.

W 2021 roku Demi zaszokowała świat, kiedy pojawiła się na pokazie mody z zauważalnie zmienioną twarzą, która zebrała, delikatnie mówiąc, nieprzychylne recenzje. Wydawało się, że globalna krytyka dotycząca nadmiernych operacji plastycznych wpłynęła na aktorkę, co było widoczne w jej późniejszej przemianie w kierunku bardziej naturalnego wyglądu, który został dobrze przyjęty.

Niedawno w Internecie pojawiły się zdjęcia, na których Moore i jej córka Scout spacerują po Nowym Jorku i robią zakupy. Fani byli zdumieni wyglądem Demi, która pomimo swojego wieku nadal emanuje zadziwiającą urodą. Można ją nawet pomylić z córką, biorąc pod uwagę ich niezwykle młodzieńczy wygląd. Demi miała na sobie swobodny zestaw dżinsów, czarną bluzę, kamizelkę w stylu wojskowym i czarne botki. Warto zauważyć, że nosiła swojego Chihuahua o imieniu Pilaf w temblaku, dodając uroczego akcentu do ich wycieczki. Z drugiej strony Scout zdecydowała się na bardziej odkrywczy strój, wkładając białą mini sukienkę w stylu boho i czarne buty, jednocześnie ukrywając twarz pod medyczną maską. Użytkownicy mediów społecznościowych szybko dokonywali porównań między Demi i jej córką, a wielu sugerowało, że mogą z łatwością uchodzić za dwie siostry.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: