„Historia niezniszczalnej przyjaźni”: wzruszające spotkanie mężczyzny i jego ukochanego psa

Podczas gdy Stephen był w więzieniu, istniał rewolucyjny program zwany New Leash of Life. Ich celem było kojarzenie bezpańskich kłów z więźniami, aby pomagali sobie nawzajem w rehabilitacji.

A Stephen był sparowany ze zwierzakiem o imieniu Pavlov. Kształcili się wspólnie przez wiele miesięcy i mimo wszystko Pawłow w końcu go docenił. Para okazała się najlepszymi współpracownikami, z których zwykle byli prawie nierozłączni. Pavlov miał nawet tak konstruktywny wpływ na postać Stephena, że ​​został nawet wcześnie wypuszczony z więzienia.

Po starcie musiał zabrać ze sobą Pavlova, jednak początkowo nie miał gdzie się zatrzymać. I podjął wyczerpującą decyzję o przywróceniu Pawłowa do tego systemu i pozwoleniu mu na odszukanie jeszcze jednego właściciela.

A kiedy Marina zauważyła Pawłowa, od razu się zakochała. Wzięła go natychmiast i dała mu kochający, wieczny dom, na który zasługiwał.

Życie Stephena zmieniło się na lepsze po wyjściu z więzienia. Zaczął pracować w zarządzaniu zwierzętami i kiedy Marina odkryła, że ​​Pavlov uczestniczy w tym systemie, od razu pomyślała o odkryciu Stephena.

Wymieniali wiadomości na Fb, jednak w żaden sposób nie zamierzali ich zadowolić. A Marina pomyślała o zorganizowaniu wstrząsu dla tej osoby i zabrała Pawłowa, aby go zadowolić.

Uchwycono wzruszającą sekundę spotkania Pawłowa i Stefana. Pavlov zdawał się wspominać swojego właściciela, a Stephen był dodatkowo wzruszony po spotkaniu z nim.

Historia zakończyła się szczęśliwie i Marina pomyślała o poproszeniu Stephena, aby pozostał w życiu Pavlova i zaprosiła go, aby w każdej chwili był odpowiedzialny za opiekę nad psem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: