„Para w dziwnych strojach”: Kanye West i jego dziwna żona odwiedzili dziecko rapera

Kanye West pojawił się z synem na parkingu w towarzystwie żony, Bianki Censori.

Słynny zdobywca nagrody Grammy zaprezentował swój charakterystyczny ekscentryczny styl, spędzając czas ze swoim czteroletnim synem Psalmem. Rapera i jego syna widziano na parkingu w Los Angeles. Zbliżając się, projektant, który niedługo będzie obchodził swoje 46. urodziny, włożył czarny T-shirt ozdobiony przesadnymi poduszkami na ramionach.

Na przodzie i tyle koszulki artysta dumnie widniał napis „policja” w języku niemieckim. Połączył go z legginsami z paskami na kostkę, ale bez wsparcia łuku stopy. Dołączyła do niego jego partnerka Yeezy, Bianca Censori, która miała na sobie czarną sukienkę zakrywającą jej głowę, szyję, ramiona i dłonie. Dopełnieniem jej zestawu były dopasowane botki na wysokim obcasie.

28-letnia Australijka i jej mąż muzyk obecnie wynajmują luksusowy penthouse z dwiema sypialniami w West Hollywood, płacąc miesięczną sumę 20 000 dolarów. Udogodnienia w ich rezydencji obejmują całodobową obsługę konsjerża, usługi parkingowego, prywatne kino, podgrzewany basen i kawiarnię na dachu.

Gwiazda hip-hopu jest także ojcem trójki starszych dzieci: Northa, który wkrótce będzie obchodził swoje 10. urodziny 15 czerwca, siedmioletniego Seinta i pięcioletniego Chicago. Wszystkie te potomstwa urodziły się podczas sześcioletniego małżeństwa Kanye z Kim Kardashian. Para sfinalizowała rozwód w 2021 roku, osiągając porozumienie w sprawie opieki 80/20, a Kanye był zobowiązany do płacenia Kimowi 200 000 dolarów miesięcznie alimentów.

„Naprawdę wierzę, że pewnego dnia moje dzieci docenią moje milczenie, zrozumienie i łaskę, a ja będę starała się, aby były cały czas razem. Kiedyś biegałem i dzwoniłem do wszystkich za jego plecami i mówiłem: „Będzie dobrze, nie martw się, po prostu daj mu jeszcze jedną szansę”. Spędzałem wiele godzin i godzin jako ekipa sprzątająca” – przyznał Kim.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet