– I nadal jest wspaniała. Jennifer Aniston z Grey Strands wywołała furorę w Internecie

Podczas zdjęć Jennifer Aniston nieustraszenie stawiała na autentyczność, nie ukrywając siwych loków.

54-letnia aktorka niedawno udostępniła film promujący nowy produkt do pielęgnacji włosów znanej marki. Demonstrując swoje zaangażowanie w przejrzystość, gwiazda „Morning Show” przedstawiła szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z produktu. W początkowych momentach filmu zdobywczyni Złotego Globu wyjrzała zza drzwi, pokazując butelkę produktu na jej twarzy.

Jennifer stylizowała swoje brązowe loki z blond pasemkami w swobodny sposób, zaczesując je do tyłu, aby stworzyć zrelaksowaną fryzurę. Warto zauważyć, że jej wdzięcznie siwiejące włosy były w pełni odsłonięte. Tło wideo wskazywało na tętniącą życiem scenerię, z przechodzącymi ludźmi i oklaskami słyszanymi w drugiej połowie klipu. Korzystając z chwili, żartobliwie zauważyła: „Och, dziękuję. Widzisz, wszyscy są podekscytowani. My też jesteśmy podekscytowani.

Fani obsypali ją pochwałami w sekcji komentarzy, oklaskując ją za przyjęcie naturalnego procesu starzenia. „To dobrze, że pokazała siwe włosy – to odświeżające”. „Miło to widzieć. I nadal jest wspaniała”, „Uwielbiam kolor i styl”, „Wszystko, co robisz, idzie dobrze, nie ma co do tego wątpliwości”, „Jen, twoje włosy to arcydzieło i wszyscy się z tym zgadzają”, „Jestem taka dumna z kobiet jak ty. Wszystko, co robisz, jest tak delikatne i czułe, z takim uczuciem” – skomentował obserwujący.

We wrześniu 2021 roku aktorka z powodzeniem wprowadziła na rynek własną markę kosmetyków do włosów. Według Daily Mail od tego czasu wprowadziła szeroką gamę środków czyszczących odpowiednich do wszystkich rodzajów włosów, dostępnych do zakupu zarówno w Internecie, jak iw sklepach detalicznych Ulta.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: