„Loteria genetyczna”: przystojni synowie uroczego Brendana Frasera i co robią

Brendan Fraser zyskał uwielbienie fanów dzięki rolom w „George of the Jungle” i „The Mummy”. Wyzwania, którym stawiał czoła w surowym świecie Hollywood, tylko sprawiały, że jego triumfy były jeszcze słodsze. Wiele lat później triumfalnie powrócił na ekran i zdobył nawet zasłużonego „Oskara”. Podczas tej żmudnej podróży Brendan znalazł niezachwiane wsparcie ze strony swoich ukochanych synów.

Co ciekawe, aktor jest ojcem wielu dzieci, o czym mało kto wie. Konkretnie, ma trzech synów. Dzieci Brendana Frasera wolą żyć z dala od światła reflektorów, unikając blasku kamery.

Jednak z okazji ceremonii wręczenia nagród dwaj synowie aktora, Holden i Leland, przybyli, aby okazać niezachwiane wsparcie dla ojca. Ich obecność wywołała niemałe poruszenie, gdyż przystojny wygląd ojca odziedziczyli z młodości.

Synowie aktora posiadają charakterystyczne cechy, które odróżniają ich od siebie. Holden emanuje surową urodą, dobrze zbudowaną sylwetką i pewnym siebie spojrzeniem. Z drugiej strony Leland ze swoimi długimi rudymi włosami ma androgyniczny wygląd.

Publiczność była zachwycona tą piękną rodziną. Warto wspomnieć, że ich najstarszego syna, Griffina, chroni się przed zbędną uwagą, ponieważ zdiagnozowano u niego autyzm. W wieku 20 lat Griffin jest otoczony miłością i troską, co podkreśla jego kochający ojciec.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: