„Nieoczekiwany towarzysz podróży”: podczas podróży para natknęła się na uroczego kociaka

Margaret i jej towarzysz myśleli o zamieszkaniu przy autostradzie i nie planowali zabrać jeszcze jednego zwierzaka. A w przyszłości będąc w Chorwacji zaparkowali swojego vana i zostawili otwarte drzwi.

A cukierkowa mała kotka wykorzystała swoje prawdopodobieństwo i wskoczyła do furgonetki, przedstawiając się parze. Zwykle jednak nie mogli myśleć o tym, że prawdopodobnie będzie to zupełnie nowy początek ich życia.

Nazwali kotkę Millie, a ona lub on chodzili za nimi wszędzie. Pojechali nad morze, wędrowali po okolicy i spali razem z małym kotkiem.

A kiedy nadszedł czas, aby para mogła kontynuować podróż, pomyśleli o wyjeździe z kotkiem. Myśleli, że dla Millie może być lepiej pozostać w miejscu, które jest dla niej zidentyfikowane.

A kiedy byli już za granicą, aby opuścić naród, nie mogli przestać być zafascynowani cukierkowym kotkiem, który był im niezbędny podczas całej podróży.

Po czym wrócili do swojej furgonetki i poszli szukać uroczego kotka, którego zostawili. Na szczęście Millie była podekscytowana widząc ich ponownie i nie żywiła urazy.

Natychmiast wskoczyła do furgonetki i zachowywała się tak, jakby nic się nie wydarzyło. Chociaż para nie planowała zabrać cukierkowego kotka, to jednak poczuli, że nie mogą żyć bez małego kotka. Teraz będą pewni, że Millie znajdzie miejsce, kiedy wyruszą w podróż, iw żaden sposób nie mogą brać pod uwagę pozostawienia jej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet