„Nowy kochanek”: Leonardo DiCaprio został zauważony ze swoją 22-letnią dziewczyną na jachcie

Leonardo DiCaprio spędzał wolny czas w towarzystwie młodej modelki, gdy spędzali razem czas na jachcie. Słynny 48-letni zdobywca Oscara zdjął ubranie podczas relaksu na jachcie na Ibizie w Hiszpanii. Dołączyła do niego grupa przyjaciół i Megan Roche, 22-letnia modelka.

DiCaprio zaprezentował swoją sylwetkę, gdy pojawił się bez koszuli, mając na sobie bladoniebieskie kąpielówki na pokładzie jachtu. Leonardo emanował poczuciem spokoju i komfortu, gdy spokojnie szedł po pokładzie. Megan uzupełniła swoją smukłą sylwetkę, zakładając granatowy kostium kąpielowy, połączony z joggersami z głębokim dekoltem i dopasowaną koszulą.

Ostatnie doniesienia wskazują, że DiCaprio dobrze bawił się z Iriną Shayk. Gwiazda „Titanica” i 37-letnia supermodelka, która ma wspólne dziecko z aktorem Bradleyem Cooperem, byli obecni na przyjęciu urodzinowym Naomi Campbell podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Dodatkowo Irina wzięła udział w premierze nowego filmu „The Flower Moon Killers”.

Leo i gwiazda wybiegu mają wieloletnią znajomość. Obaj byli obecni na Coachelli zeszłej wiosny, choć ich związek pozostaje ściśle platoniczny. Irina, mając 37 lat, jest zauważalnie starsza od typowych towarzyszy aktora, ponieważ Leo ma tendencję do umawiania się z kobietami w wieku poniżej 25 lat.

Niedawno DiCaprio został powiązany z modelką Gigi Hadid. Ich wspólna obecność na różnych imprezach celebrytów podsyciła plotki o związkach. Źródła twierdzą, że Gigi, która ma z Zaynem Malikiem dwuletnią córkę Khai, i Leo utrzymują przyjazne stosunki i randki, kiedy tylko pozwalają na to ich napięte harmonogramy.

„Yolanda i Bella wiedzą, że Gigi jest w stanie podejmować własne zdrowe decyzje i wspierać ją. Priorytetem Gigi jest jej mała dziewczynka. Jej córka jest zawsze w centrum uwagi i na pierwszym planie wszystkiego w jej życiu” – powiedział informator.

Gigi i Leo dodatkowo wywołali spekulacje na temat ich związku po tym, jak zostali zauważeni na tej samej imprezie po rozdaniu Oscarów, a mianowicie spotkaniu Beyoncé i Jaya-Z, które odbyło się w słynnym Chateau Marmont.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: