„Bolesna scena”: Patrick Swayze na krótko przed śmiercią

Aktor przeszedł metamorfozę, tracąc dawny wygląd i przypominając zupełnie inną osobę. Niestety, życie Patricka Swayze zostało tragicznie przerwane w wieku zaledwie 57 lat. Kilka lat przed śmiercią otrzymał druzgocącą diagnozę raka trzustki. Połączenie wieku i choroby drastycznie zmieniło niegdyś urzekającego hollywoodzkiego aktora, redukując go do wątłego starszego mężczyzny.

W latach 90. Swayze walczył z uzależnieniem od alkoholu. Wpadł w głęboką depresję po poronieniu żony, które ostatecznie doprowadziło do jej bezpłodności. Patrick przez lata zmagał się z niekontrolowanym piciem, co skłoniło rodzinę do interwencji i przyjęcia go do ośrodka leczenia.

Po wygranej walce z alkoholem, Patrick próbował odzyskać swoje poprzednie życie. Nadal grał w filmach, a nawet pisał wspomnienia, dopóki nie znalazł się z powrotem w szpitalu. To tam lekarze stwierdzili obecność przerzutów. We wrześniu 2009 roku tragicznie zmarła ta ukochana ikona.

W Internecie krążą zdjęcia przedstawiające Swayze’a na kilka lat przed jego śmiercią. Zadziwiająco trudno go rozpoznać.

Jego twarz dźwiga ciężar licznych zmarszczek, zmęczony wzrok, a skórę naznaczoną niedoskonałościami. Symbol epoki znikał na oczach wszystkich.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: