„Musi popracować nad swoim stylem”: Adele jadła kolację ze swoim chłopakiem

Każde publiczne wystąpienie Adele zawsze przyciąga uwagę opinii publicznej. Powodem tego jest zapierająca dech w piersiach uroda piosenkarki, która stała się jeszcze bardziej olśniewająca po znacznej utracie wagi.

Około trzech lat temu Adele wycofała się ze sceny i wydarzeń towarzyskich. Piosenkarka pragnęła krótkiej przerwy w karierze po trudnym rozwodzie z byłym mężem, biznesmenem Simonem Koneckim, który jest także ojcem jej syna.

Jak to często bywa, piosenkarka aktywnie wyruszyła w podróż transformacji po rozstaniu, a najbardziej zauważalne zmiany zaszły w jej fizycznej formie. W ciągu roku niegdyś pulchna Adele przekształciła się w elegancką i pełną wdzięku sylwetkę ze smukłą talią.

Obecnie piosenkarka coraz częściej pojawia się publicznie, choć z nieco pełniejszą sylwetką. Chociaż nie wróciła do swojej poprzedniej formy, fani zauważyli, że Adele przybrała na wadze.

Wygląda na to, że nawet sama brytyjska celebrytka może nie być z tego do końca zadowolona, ​​ponieważ często widywano ją w czarnych kompletach, często stawiając na oversizowe kreacje. Podczas niedawnej kolacji z amerykańskim agentem sportowym Richem Paulem przyłapano Adele w jednym z tych stylizacji.

Zamiast pojawiać się w eleganckiej sukience ze starannie ułożonymi włosami i makijażem, piosenkarka wybrała luźny garnitur połączony z tenisówkami, rezygnując jednocześnie z makijażu i sportowych rozczochranych włosów.

„Pierwszy raz widzę Adele w tak zaniedbanym wizerunku”, „Pilnie musi popracować nad swoim stylem”, „Nie wyszłabym z domu w takim stanie, a ona poszła na randkę”, „Zdjęcie jest jednym z najgorsza Adele”, „Przynajmniej by się malowała i czesała” – komentowali internauci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: