„Nawet lepiej niż oczekiwano”: Salma Hayek pokazała, jak wygląda bez makijażu

Hollywoodzka aktorka ujawniła szczere zdjęcie, gdy Salma Hayek otworzyła się na temat zmian w jej wyglądzie spowodowanych starzeniem.

Słynna gwiazda filmu „House of Gucci” pozostaje oddana utrzymaniu swojej sylwetki. 56-letnia aktorka uważnie obserwuje swoją dietę i regularnie ćwiczy na siłowni. Dziś Salma postanowiła pokazać swoje naturalne piękno, robiąc selfie zaraz po przebudzeniu.

Pozując z bliska bez włosów i makijażu, żona francuskiego biznesmena Francois-Henri Pinault podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat swojego wyglądu, dostrzegając oznaki zmian związanych z wiekiem. Salma żartobliwie zauważyła: „Budzę się i liczę, ile siwych włosów i zmarszczek zepsuło mi zabawę dzisiejszego ranka”.

Sławni przyjaciele Hayeka próbowali odwieść ją od samokrytyki. Supermodelka Cindy Crawford powiedziała: „Piękna”, podczas gdy aktorka Olivia Wilde podziwiała jej wesołe usposobienie.

Fani Salmy również obsypali ją komplementami. Dyskusje wśród jej zwolenników obejmowały wiadomości takie jak: „Dziękuję, że nie boisz się być szczera”, „Jesteś naturalna i taka piękna”, „Wspaniałe przesłanie dla wszystkich kobiet”, „Żadnych zmarszczek! Jesteś piękna”, „Piękna skóra bez botoksu i operacji plastycznych” oraz „Twoje piękne śródziemnomorskie geny prześwitują”.

Ostatnio fani chwalili figurę aktorki, kiedy przypadkowo znalazła się naga podczas tańca.

Nagrodzona Emmy aktorka pojawiła się niedawno na czerwonym dywanie 76. Festiwalu Filmowego w Cannes. Na premierze filmu pojawiła się w sukience z głębokim dekoltem, która została zaprojektowana przez jej ulubioną projektantkę, Kate Middleton.

Salma jest szczęśliwą żoną Francois-Henri Pinaulta od 2009 roku. Aktorce udało się zbudować harmonijny związek z dziećmi męża z poprzedniego związku, w tym z pasierbem Augustem, synem modelki Lindy Evangelista, jako matka 15-letniej stara Walentynka.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: