Stała się nie do poznania: Diva Conchita Wurst dramatycznie zmieniła swój wizerunek

Słynna zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji 2014, Conchita Wurst, która jest zarówno piosenkarką, jak i drag queen, rzadko raczy fanów spojrzeniem na życie Toma Neuwirtha, prawdziwym nazwiskiem artysty i męskim alter ego poza sceną.

Niedawno zaskoczyła fanów niezwykłą metamorfozą, którą zauważono na jej profilu na Instagramie. Nie bój się, jej charakterystyczna, nienagannie ułożona broda pozostała nienaruszona.

Zmiana nastąpiła w przypadku włosów Neuwirtha, które teraz miały zachwycający odcień brązu. Dodano grzywkę wraz z dużymi, kaskadowymi lokami. Wurst określiła swój nowy wygląd jako „erę gorącej letniej dziewczyny”.

Początkowo fani mieli problem z rozpoznaniem odmłodzonej divy. Jednak ciągłe eksperymenty Conchity z jej wyglądem nigdy nie budzą podziwu przyjaciół zarówno Conchity, jak i Toma.

Co ciekawe, Wurst zaprezentowała swój nowy wizerunek w bardziej męskiej odsłonie, stawiając na prosty strój i bez rzucającego się w oczy makijażu. Ten młodzieniec z łatwością wtopiłby się w tłum, a Conchita to urzekająca dama, od której oczu po prostu nie można oderwać.

Z innych wiadomości niedawno ujawniono, że Jonah Hill, gwiazda filmów „Supersamiec”, „21 Jump Street” i „Wilk z Wall Street”, po raz pierwszy został ojcem. Jego dziewczyna, która utrzymywała ciążę w ściśle strzeżonej tajemnicy, urodziła syna.

Dodatkowo mąż znanej aktorki Natalie Portman został przyłapany na zdradzieckim skandalu, gdy sfotografowano go całującego się z młodą kobietą, która jest o 16 lat młodsza od hollywoodzkiej gwiazdy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: