„Wiek nie ma nad nią władzy”: 77-letnia Helen Mirren na wybiegu na jasnym zdjęciu

Jej sława jest w pełni zasłużona

Helen Mirren jest szeroko ceniona za swoje niezwykłe portrety królowych i innych członków rodziny królewskiej, a jej sława jest w pełni zasłużona. Ze swoją dostojną elegancją i nienagannym wyglądem emanuje godną pozazdroszczenia aurą. W przeciwieństwie do wielu jej kolegów z wdziękiem przyjmuje każdy mijający rok, unikając pogoni za wieczną młodością.

W szczególnym przypadku, który przykuł uwagę, Mirren wyglądała absolutnie oszałamiająco. W 2011 roku, w wieku 66 lat, została koronowana na Ciało Roku, wyprzedzając nawet Jennifer Lopez.

„Szczerze mówiąc, nie jestem szczególnie wysportowany. Kiedy jednak muszę szybko nabrać formy, sięgam po program ćwiczeń opracowany przez Królewskie Kanadyjskie Siły Powietrzne w latach 50. Wykonanie zestawu ćwiczeń zajmuje tylko 12 minut, chociaż wolę zmuszać się do wyczerpania” – wyznała aktorka w wywiadzie.

Po raz kolejny Mirren dała przykład, że wiek to tylko liczba w paszporcie. Zajęła centralne miejsce jako główna gwiazda wybiegu L’Oreal Paris 2021 podczas Tygodnia Mody w tętniącej życiem stolicy Francji. Ubrana w stylowy, ale swobodny czarno-biały garnitur, uzupełniony sandałami na wysokich platformach i niewiarygodnie wysokimi obcasami, zaprezentowała niekonwencjonalny i efektowny makijaż, którego nigdy wcześniej nie widzieliśmy u Helen Mirren.

Jednak opinie na temat jej doboru makijażu różniły się wśród wielbicielek aktorki. Niektórzy uważali, że wizażyści zniszczyli naturalne piękno Helen. Niemniej jednak gwiazda po raz kolejny wykazała się nieustraszonością w eksperymentowaniu, prezentując się publiczności w niezliczonych rolach. Już samo to zasługuje na podziw.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: