„Wzruszające spotkanie”: dzikie konie obejmują się po rozstaniu przez dwa lata

Skydog Sanctuary adoptowało konia o imieniu Phoenix. Po przybyciu został wypuszczony do różnych samców koni, więc wydawało się, że zaprzyjaźnili się ze sobą.

Założycielka sanktuarium, Clare Staples, zauważyła, jak jego wizerunek przeskakuje przez płot i pomyślała, żeby go uratować. Jednak na wszystkich przeciwnych zdjęciach został schwytany z klaczą.

Clare była w stanie uratować Phoenix, jednak nie mogła znaleźć klaczy, chociaż musiała razem zabrać je do sanktuarium. Nie straciła jednak nadziei i kontynuowała poszukiwania klaczy, którą Phoenix zdawał się uwielbiać.

Na początku poinstruowała również o zachowaniu Feniksa. Poinstruował, że początkowo był bardzo zdenerwowany i wydawał się szukać jednej rzeczy lub kogoś. Mimo to rozgląda się, mając nadzieję, że odszuka swoją rodzinę.

A już po kilku miesiącach Clare zdobyła fotografię klaczy, która potrzebowała pomocy. A najskuteczniejszym czynnikiem było zobaczenie samej klaczy, której szukała. I on lub ona myśleli o zrobieniu wszystkich możliwych rzeczy, aby ponownie połączyć klacz z Phoenix.

Clare nazwała klacz Ghost. Kiedy Ghost w końcu przybył do sanktuarium, otworzyli bramę i pozwolono jej lub jemu wbiec do ogromnego ogrodzenia. Phoenix znajdował się po przeciwnej stronie wzgórza.

Po tym, jak Phoenix w końcu przyznał się do Ghosta, natychmiast dzwoni i podchodzi do niej z przyjemnością. Nie mógł patrzeć na swoje oczy, że Duch tam był. Clare opowiada historię ich ponownego spotkania, że ​​dzikie konie były rozdzielone przez prawie dwa lata, a po spotkaniu wyglądało na to, że w żadnym wypadku nie byli na uboczu.

Zawsze powinniśmy pamiętać, że bytowanie jest niezbędne dla dzikich koni.

Clare wyjaśnia, że ​​łączyła ich niewiarygodnie mocna więź, więc dotknęli się przynajmniej jednym nosem, aby upewnić się, że w końcu są razem.

Co za urocza historia. Cieszymy się, że konie ponownie się spotkały po dłuższej przerwie. Zwykle nie muszą wcześniej czy później opuszczać swojego aspektu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet