„Witaj, Synu!”: 46-letni Adrian Grenier został ojcem po raz pierwszy

Amerykański aktor i reżyser ujawnił nowy dodatek do swojej rodziny. Adrian Grenier powitał na świecie swoje pierwsze dziecko.

Adrian jest przede wszystkim znany z roli w filmie „Diabeł ubiera się u Prady”, w którym zagrał ekranowego chłopaka Anne Hathaway. 46-letni aktor jest szczęśliwym mężem swojego 29-letniego partnera, Jordana. Adrian podzielił się dzisiaj informacją, że ma syna o imieniu Seiko. Według 46-letniego aktora niemowlę ma teraz kilka tygodni.

Grenier udostępnił czułe zdjęcia z sesji zdjęciowej z udziałem swojej przyszłej żony. Para leży swobodnie na podłodze. Przystojny aktor czule obejmuje Jordan od tyłu, podczas gdy ona delikatnie pieści swój ciążowy brzuszek.

„Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić narodziny naszego syna, który urodził się kilka tygodni temu. W jednej chwili nasze serca rozszerzyły się do granic nieskończonej przestrzeni. Cieszymy się, że najbliższe tygodnie spędzimy w boskiej samotności – matka, ojciec i dziecko… Raduj się tym darem dla świata, Seiko Aureliuszu Grenier. Nasz złoty synu, witaj na Ziemi” – napisał Adrian.

Później Jordan po raz pierwszy podzieliła się rewelacjami na temat tego, jak przebiegła jej ciąża. „W wieku ośmiu miesięcy myślałam, że jestem już w pełni dorosła. A w 42 tygodniu byłam prawie pewna, że ​​podwoiłam swój rozmiar” – powiedziała żona aktora.

Fani i przyjaciele Greniera skierowali pod adresem pary wiele ciepłych słów. „Gratulacje dla waszej trójki! Cześć Seiko”, „Co za radość!”, „To niesamowite! Gratulacje dla was obojga”, „To piękne imię dla dziecka! Adrian będzie świetnym tatą” – napisali blogerzy.

Adrian i Jordan są parą od sześciu lat. Para pobrała się w czerwcu 2022 roku. W Maroku zorganizowano prywatną ceremonię z udziałem najbliższej rodziny i przyjaciół.

Anne Hathaway ostatnio skrytykowała rolę Greniera w filmie „Diabeł ubiera się u Prady”. Według niej jego ekranowy partner był „młody i głupi”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: