Billie Eilish w szczerym bikini ujawniła swój pierwszy „sekretny” tatuaż pod piersiami

Młoda piosenkarka, mająca zaledwie 21 lat, ujawniła śmiały tatuaż, o którym Billie Eilish obiecała, że ​​pozostanie niewidoczny dla publiczności.

Cieszyła się swobodnym wyjściem ze swoją bliską współpracowniczką, Annabelle Zimmer, która jest córką znanego kompozytora filmowego Hansa Zimmera. Zakładając bikini, Billie była widziana zanurzona w ciepłym świetle słonecznym. Jej strój kąpielowy był wzorzysty, a jako dodatek dodała parę okularów przeciwsłonecznych Versace.

Fani piosenkarki od razu zaczęli dyskutować o jej nowym zdjęciu. „Billie, jaka jesteś piękna, przestań chować swoje ciało pod oversize”, „Po prostu piękność, przystojniak”, „Teraz wszyscy widzieli twój tatuaż, co teraz powiesz?”, „Nic nie widzę tajemnicę tatuażu, po co go ukrywać? – napisali blogerzy.

Na zdjęciu widać tatuaż Billie, umieszczony tuż pod górną częścią bikini – to jej nazwisko. Ten tatuaż, który ma już prawie trzy lata, po raz pierwszy pojawił się na ciele piosenkarki w 2020 roku. W wywiadzie udzielonym jesienią tego roku wyznała, że ​​zrobiła sobie tatuaż, którego nigdy nie zamierzała pokazywać publicznie.

Billie jest znana ze swoich charakterystycznych wyborów modowych. Preferuje ubrania oversize, konsekwentnie ukrywa swoją figurę pod luźną odzieżą. Początkowo spotykała się z kpiną z tego wyjątkowego stylu, ale od tego czasu jej fani przyzwyczaili się do charakterystycznego wyglądu piosenkarki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet