„Ikona lat 90.”: jak wygląda teraz 59-letnia Bridget Fonda

Bridget na ogół nie zwraca na siebie uwagi od czasu przejścia na emeryturę z branży

Po długim okresie z dala od opinii publicznej, 59-letnia aktorka Bridget Fonda została niedawno zauważona przez paparazzi. Ze względu na jej powiązania ze znaną filmową rodziną – jej ojcem jest Peter Fonda, jej ciotką jest Jane Fonda, a jej dziadkiem jest Henry Fonda – pozostaje niejasne, w jaki sposób fotografowie ją rozpoznali.

W latach 90. Bridget urzekała publiczność swoją oszałamiającą blond urodą i promiennym uśmiechem, zdobiąc czerwony dywan i okładki magazynów. Niektóre z jej najważniejszych ról to „Ojciec chrzestny III” (1990), „Samotna biała kobieta” (1992), „Single” (1992), „Punkt bez powrotu” (1993) i „Jackie Brown” (1997) .

Na początku XXI wieku Bridget związała węzeł z kompozytorem Dannym Elfmanem, a następnie podjęła decyzję o odejściu od przepychu Hollywood, pomimo swojej sławy. Stawiając na pierwszym miejscu rodzinę, postanowiła skupić się na wychowaniu ich syna Olivera, urodzonego w 2005 roku. Istnieją spekulacje, że ciężki wypadek, którego doznała w tym samym roku, w wyniku którego pękł kręg, wpłynął na jej odejście z aktorstwa.

Chociaż Bridget generalnie nie rzucała się w oczy od czasu przejścia na emeryturę, paparazzi niedawno przyłapali ją i Olivera wracających do domu z podróży. Zapytana o potencjalny powrót do Hollywood, grzecznie odmówiła. Wygląda na to, że jest zadowolona ze swojego życia i nie żałuje odejścia z olśniewającego świata show-biznesu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet