„Loteria genetyczna”: Synowie przystojnego Brendana Frasera i to, co robią

Wygląda na to, że pewnego dnia chłopcy prześcigną swojego ojca

Brendan Fraser podbił serca fanów pamiętnymi występami w filmach takich jak „George of the Jungle” i „Mumia”. Pomimo wyzwań w wymagającym świecie Hollywood, wyszedł z niego zwycięsko, a jego sukcesy stały się jeszcze słodsze. W niezwykłym powrocie ostatecznie zdobył zasłużoną nagrodę „Oscara”. Podczas swojej żmudnej podróży Brendan znajdował niezachwiane wsparcie ze strony swoich ukochanych synów.

Co ciekawe, Brendan Fraser jest ojcem trójki dzieci, o czym mało kto wie. Jego dzieci wolą prowadzić prywatne życie, unikając światła reflektorów i blasku kamery.

Jednak podczas specjalnej okazji, takiej jak ceremonia wręczenia nagród, dwaj synowie Brendana, Holden i Leland, pojawili się rzadko, aby okazać niezachwiane wsparcie dla ojca. Ich obecność wywołała niemałe poruszenie, gdyż odziedziczyli po ojcu uderzającą urodę z młodości.

Każdy z synów aktora posiada unikalne cechy, które go wyróżniają. Holden emanuje surową urodą, szczyci się dobrze zbudowaną sylwetką i pewnym siebie spojrzeniem. Z drugiej strony Leland urzeka swoimi długimi rudymi włosami, emanującymi androgynicznym wdziękiem.

Publiczność nie mogła nie być zachwycona tą piękną rodziną. Należy zauważyć, że ich najstarszy syn, Griffin, jest chroniony przed niepotrzebną uwagą, ponieważ zdiagnozowano u niego autyzm. W wieku 20 lat Griffin jest otoczony miłością i troską, otrzymując oddane wsparcie swojego kochającego ojca.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet