„Niewiarygodne, patrząc na 50!”: Gwyneth Paltrow i jej córka w nieskromnym bikini na jachcie wywołały furorę

Gwyneth Paltrow powitała Nowy Rok wraz z ukochaną rodziną. Aktorka i miłośniczka dobrego samopoczucia opublikowała zestaw wyjątkowych rodzinnych zdjęć.

Gwiazda „Widok z góry” nieustannie zaskakuje fanów swoim efektownym wyglądem i smukłą sylwetką. Bez cienia skrępowania 50-letnia Gwyneth pozuje bez ubrania i nie boi się pokazywać swojego ciała z różnych punktów widzenia.

Tym razem aktorka pozowała w bikini ze swoją 18-letnią córką Apple. Relaksowali się na luksusowym jachcie, opalając się i pozwalając aparatowi uchwycić ich zgrabne sylwetki w całej okazałości.

Natychmiast społeczność internetowa zaczęła chwalić zarówno aktorkę, jak i jej córkę. „Kto tu jest matką? Trafiłeś w genetyczną dziesiątkę!”, „Niewiarygodne! Trudno uwierzyć, że można tak wyglądać w wieku 50 lat”, „Absolutnie zapierająca dech w piersiach uroda, figura jest fantastyczna” – komentowali internauci.

Gwyneth umieściła na zdjęciach także swojego 16-letniego syna Mosesa. Aktorka pozowała z dziećmi i 79-letnią matką. Rodzina spędza pierwsze dni stycznia w Los Angeles, dokąd wróciła po wycieczce na Barbados.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet