Jak wyglądał kot-człowiek przed kilkoma operacjami plastycznymi?

Czy pamiętasz, jak w latach 2000. często widywano w programach telewizyjnych człowieka przypominającego kota? Ten Amerykanin dokonał szokującej przemiany swojego wyglądu, próbując naśladować wygląd tygrysa poprzez liczne operacje plastyczne i inne procedury.

Dennis Avner, programista z Michigan, potomek plemion Indian Huron i Lakota, starał się upodobnić do swojego plemiennego totemu, kota. Media nazywały go Człowiekiem-Kotem, mimo że totemiczne imię Dennisa brzmiało „Stalking Cat” i wolał, aby tak się do niego zwracano.

W dążeniu do zostania tygrysem Avner przeszedł kilka operacji plastycznych. Obejmowały one rozszczepienie górnej wargi, modyfikację brwi, dostosowanie linii włosów, zmianę kształtu zębów, aby przypominały kły. Ciało i twarz Stalking Cat były ozdobione tatuażami, a on nosił żółte soczewki z insygniami kocich oczu. Włożył nawet wąsy do górnej wargi, zabezpieczone kolczykami.

Dzięki swojemu niezwykłemu wyglądowi i drodze do jego osiągnięcia Dennis przyciągnął znaczną uwagę mediów. Często był zapraszany do programów telewizyjnych i udzielał wywiadów. Sam Stalking Cat stwierdził, że nigdy nie śledził kwoty wydawanej na swoje operacje. Przeszedł je dla duchowego wzrostu, odrzucając ich koszt materialny.

Znalezienie w Internecie zdjęcia Cat-Mana sprzed transformacji jest prawie niemożliwe. Avner dobrze ukrywał swój pierwotny wygląd. Jest jednak zdjęcie z dzieciństwa, na którym pojawia się jako zwykły chłopiec – niewinny, o cudownych oczach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet