Margot Robbie była na premierze filmu z mężem, ubrana w elegancką mini

32-letnia aktorka zaprezentowała publiczności film „Asteroid City”, w którym gra główną rolę. Film miał swoją premierę w Lincoln Center na Manhattanie. Margot sumiennie przygotowywała się do tej okazji. Aktorka postawiła na obszerną fryzurę z podkręconymi końcówkami i subtelny makijaż.

Słynna gwiazda założyła czarno-białą sukienkę Schiaparelli. Zestaw składający się z aksamitnego gorsetu i plisowanej minispódniczki naśladował kształt flakonu perfum marki. Mini sukienka podkreśliła również smukłe, muśnięte słońcem nogi Margot. Stylizację uzupełniły czarne szpilki. Współgwiazda „Babylon” Brada Pitta z błyszczącą srebrną biżuterią.

Na czerwonym dywanie Robbie początkowo występowała solo, ale później dołączył do niej jej mąż, producent filmowy Tom Ackerley. Adoratorka aktorki miała na sobie brązowy garnitur.

Na premierze pojawiła się także inna odtwórczyni roli głównej, Scarlett Johansson. 38-letnia aktorka zebrała czarujący zespół przypominający stare Hollywood. Matka dwójki dzieci ułożyła włosy w duże loki i poprawiła swój wygląd luminescencyjnym makijażem. Scarlett miała na sobie białą sukienkę o kroju syreny, ozdobioną gigantycznym kwiatem na piersi.

Gwiazda filmu „Czarna wdowa” zestawiła swój strój z półprzezroczystymi mokasynami ozdobionymi kryształkami. Stylizację uzupełniła diamentowymi i perłowymi kolczykami.

Margot i Scarlett pozowały razem do zdjęcia. Hollywoodzkie gwiazdy wystąpiły w „Asteroid City”. Inni znani aktorzy w filmie to córka Umy Thurman, Maya Hawke, Tom i Rita Hanks, Tilda Swinton, Matt Dillon, Ed Norton, Adrien Brody i Liev Schreiber.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet