Niesamowite selfie po służbie psa policyjnego i jego właściciela

Wszyscy właściciele domów z psami dostrzegą chęć robienia cukierkowych zdjęć swojego zwierzaka za każdym razem, gdy zajdzie taka potrzeba. Zdjęcia cukierków ze zwierzakami to doskonały materiał do udostępnienia w Internecie i uzyskania wielu uwag.

Policjant i jego pies służbowy z Teksasu stali się standardem w sieci, gdy dziewczyna udostępniła zdjęcia, na których robią sobie selfie.

Oficer o imieniu Andre Cloyd i jego pies służbowy o imieniu Ziggy patrolowali lotnisko Love Subject i dziewczyna zauważyła, że ​​odpoczywali i robili sobie selfie.

Pani o imieniu Gina Anzaldua była tak podekscytowana swoimi zdjęciami, że pomyślała o opublikowaniu ich w popularnej grupie na Fb. Poinformowała, że ​​była uszczęśliwiona widząc, jak robią zdjęcia i była zdumiona, widząc, jak oficer pokazuje Ziggy’emu ich zdjęcia.

I szybko ludzie zaczęli komentować zgłoszenie z miłością i sympatią. Wiele osób potrzebowało zobaczyć zdjęcia zrobione przez funkcjonariusza i wkrótce funkcjonariusz Cloyd odkrył informacje dotyczące zgłoszenia na Fb.

I widząc tak wielu ludzi gotowych do jego zdjęć, na szczęście udostępnił wszystkie zdjęcia. A Andre dodatkowo napisał, że to dla nich zwykły czynnik. Robią sobie selfie, oglądają filmy i wspólnie chodzą na siłownię.

Dodatkowo poinformował o swojej ukochanej pracy, mówiąc, że on i Ziggy to tylko mała jednostka, która robi wszystko dla bezpieczeństwa pasażerów.

Historia pokazuje cukierkowy związek policjanta i jego psiego towarzysza.

Przypomina nam to dodatkowo, że stróże prawa to także ludzie tacy jak my i robią wszystko, aby chronić ludzi.

A historia cukierkowej więzi oficera Andre i Ziggy’ego rozgrzewa nasze serca.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: