„Johnny Depp otrzymuje 1 milion dolarów od Amber Heard”: jak aktor wykorzysta pieniądze?

Johnny Depp zobowiązał się do przekazywania swoich zysków na cele charytatywne. Zgodnie z raportem fundusze zostaną równo podzielone między pięć różnych organizacji, z których każda otrzyma 200 000 dolarów, donosi Mignews, powołując się na TMZ.

Aktor będzie przekazywać darowizny następującym organizacjom non-profit: Make-A-Film Foundation, The Painted Turtle, Red Feather, Tetiaroa Society i Amazonia Fund Alliance.

Fundacja Make-A-Film spełnia życzenia dzieci związanych z branżą filmową – aktorów, reżyserów itp. Johnny wcześniej współpracował z nimi przy filmie krótkometrażowym.

Datki na rzecz dwóch innych podmiotów, The Painted Turtle i Tetiaroa Society, będą służyć jako hołd Johnny’ego dla Paula Newmana i Marlona Brando. Każdy z nich odegrał znaczącą rolę w tworzeniu i sukcesie tych organizacji charytatywnych na przestrzeni lat. Dzięki tym darowiznom Depp zamierza „kontynuować ich dziedzictwo”.

Red Feather i Amazonia działają na rzecz zachowania kultury i dziedzictwa rdzennych społeczności obu Ameryk. Organizacje przeznaczają fundusze na mieszkania i schroniska dla osób fizycznych, a także na projekty infrastrukturalne na dużą skalę w celu ochrony wiosek.

Na początku czerwca 2022 roku Amber Heard przegrała proces przeciwko hollywoodzkiemu aktorowi Johnny’emu Deppowi. Sąd skazał ją za zniesławienie byłego męża, co prawie zakończyło karierę aktorki. Za to Heard nakazano zapłacić 15 milionów dolarów odszkodowania, ale aktorka odmówiła przyznania się do winy, twierdząc, że nie ma tyle pieniędzy.

Niemal natychmiast prawnicy byłego małżonka złożyli apelację o ponowne rozpatrzenie sprawy, która ich zdaniem była prowadzona z licznymi nieprawidłowościami. Jednak sąd oddalił powództwo aktorki i jej prawników o 10 milionów dolarów. Następnie Depp i Heard zgodzili się na 1 milion dolarów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: