„45 lat w McDonald’s”: Historia 94-letniego pracownika McDonald’s

Ona nie zamierza przejść na emeryturę!

W świecie, w którym zmiana pracy i poszukiwanie awansu zawodowego są powszechne, Lorraine Maurer wyróżnia się jako niezwykły przykład lojalności i poświęcenia.

Lorraine, niezwykła kobieta w wieku 94 lat, pozostaje oddana swojej pracy w McDonald’s w Evansville w stanie Indiana. Jej niezachwiane zaangażowanie trwało zdumiewające 44 lata.

W 1973 roku Lorraine rozpoczęła współpracę z McDonald’s po tym, jak jej mąż musiał odejść z pracy z powodu niepełnosprawności. Zamiast poddać się bezczynności, podjęła zdeterminowaną misję znalezienia możliwości zatrudnienia.

Pieniądze nigdy nie były siłą napędową Lorraine. Jej przekonanie wynikało z przekonania, że ​​ani ona, ani jej mąż nie są za młodzi, by bezczynnie spędzać czas w domu. Napędzana odpornością i pozytywnym nastawieniem Lorraine zapewniła sobie posadę w pobliskim McDonald’s i od tego momentu nigdy nie odwracała wzroku.

Na przestrzeni lat w Evansville otwierano i zamykano liczne lokale McDonald’s. Jednak pośród tych zmian Lorraine pozostaje niezachwianą obecnością, płynnie przechodząc między różnymi restauracjami. Jej poświęcenie dla pracy nigdy nie było motywowane ambicjami awansu zawodowego lub przejścia na emeryturę.

To, co nadal napędza Lorraine po tylu latach, to jej prawdziwa miłość do pracy i, co ważniejsze, jej silny związek z klientami.

Lorraine ceni swoich klientów, jakby byli jej własną dalszą rodziną. Mimo że ma czwórkę dzieci, wnuki i prawnuki, Lorraine nie traktuje swoich klientów jak obcych. Wyewoluowali w jej przyjaciół i towarzyszy, towarzysząc jej w różnych podróżach i wycieczkach, dzieląc swoje życie i tworząc razem trwałe wspomnienia.

Wpływ Lorraine na lokalny McDonald’s jest niezmierzony, mimo że pracuje tylko dwa dni w tygodniu. Klienci bardzo cenią sobie jej ciepłą i przyjazną postawę do tego stopnia, że ​​często proponują jej podwózkę do domu po pracy. Niektórzy nawet specjalnie odwiedzają restaurację w dni jej pracy, by po prostu odbyć z nią serdeczne rozmowy.

Ponieważ Lorraine służy wielu pokoleniom rodzin, rozpoznaje ich dzieci i wnuki, płynnie integrując się z ich życiem. Jej niezachwiane oddanie i autentyczna troska o każdą osobę sprawiają, że jest uwielbianą i cenioną postacią w społeczności.

W świecie, w którym zmiana pracy stała się normą, niezachwiana lojalność Lorraine Maurer i oddanie jej pracy w McDonald’s stanowią inspirację. Jej historia przypomina nam o sile więzi, wartości długotrwałych związków i radości płynącej z dokonywania zmian w życiu innych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: