Paparazzi sfilmowali Ritę Orę w efektownym kostiumie kąpielowym na plaży

Rita Ora zaprezentowała dość odważną stylizację. Piosenkarka jest często widywana na ulicach w modnych zestawach, które świadczą o jej charakterystycznym wyczuciu stylu. Dlatego wiele młodych kobiet na całym świecie próbuje naśladować najlepszy wygląd Ory lub przynajmniej włączyć pewne elementy do swojego.

Jednak nie wszystkie występy Rity są koniecznie eleganckie. Hollywoodzka gwiazda nie ma nic przeciwko występowaniu w tiulowej sukience lub próbowaniu przewiewnego wyglądu podczas chłodniejszej pogody.

Podczas gdy piosenkarka zwykle celowo wyrusza w plener, chętnie pozując przed kamerami paparazzi, ten przypadek całkowicie ją zaskoczył.

Rita została sfotografowana tuż po sesji pływania, gdzie widziano ją przechadzającą się po plaży w koralowym kostiumie kąpielowym i okularach przeciwsłonecznych. Trudno było oderwać wzrok od sylwetki Ory, która wydawała się umięśniona, atletyczna i niezwykle atrakcyjna. Jednak zwężający się podkoszulek, który wyraźnie uciskał jej piersi, nieco zepsuł ogólną estetykę. Wyglądało na to, że Rity nie wystarczy bikini.

Po tym spotkaniu kibice wpadli w szał. Chętnie zostawiali pod publikacją entuzjastyczne komentarze.

Wielu komentowało również, jakie szczęście ma jej partner, 47-letni Taika Waititi. Pomimo 15-letniej różnicy wieku, ich wzajemne uczucia są tak silne, że potajemnie pobrali się w 2022 roku, po zaledwie roku randkowania.

„Ma idealną figurę”, „Ja też tak chcę wyglądać”, „Jaka piękna i zadbana”, „Co za figura”, „Jakoś jej piersi są za ciasne”, „Bikini to za mało”, „Zazdroszczę jej płaski brzuch”, „Cóż, jaka ona jest zgrabna i niewzruszona na tym zdjęciu” – wyrażali internauci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet