Nieprawdopodobna przyjaźń ze zwierzętami: niepełnosprawny chihuahua i nielotny gołąb Typ serdecznej więzi

Zawsze miło jest widzieć więź między zwierzętami różnych gatunków 🥹🤗

Królestwo zwierząt przez cały czas zadziwia nas swoimi niezwykłymi więziami między zupełnie różnymi zwierzętami. Szczenięta są bardzo kochające i czułe, co pozwala im po prostu nawiązać więź z różnymi zwierzętami i są uszczęśliwione męskimi kumplami z tymi, którzy pragną ich miłości.

Jedno takie połączenie jest między Hermanem a Lundym. Lundy jest chihuahua, który nie może chodzić i potrzebuje pomocy innych osób w manewrowaniu. A jego największym kumplem jest gołąb o imieniu Herman, który może nie latać.

Ponieważ każdy z nich jest niepełnosprawny, stali się nierozłączni. Zauważyli się w nowojorskiej grupie ratowniczej, otwartej specjalnie do obrony i pomocy niepełnosprawnym zwierzętom.

Herman został znaleziony i uratowany na parkingu. Pracownicy grupy zauważyli, że siedział w tym samym miejscu przez prawie trzy dni. Okazało się, że ma problemy neurologiczne i może nie latać.

Ratownicy Hermana myśleli, że należy go uśpić, jednak jeden z wielu pracowników natchnienia myślał w każdym innym przypadku. Pomyślała o zaopiekowaniu się Hermanem prywatnie.

Chihuahua jest znany jako Lundy i nie może używać tylnych nóg. Jego sznurek kręgowy został uszkodzony i teraz cierpi na chorobę znaną jako zespół pływaków. Na początku nie były umieszczane razem, jednak potem Sue wyciągnęła Hermana z jego łóżeczka na trening i zauważył, że od razu poszedł do Lundy’ego.

Dodatkowo poradziła, aby zabrała Hermana na świeże powietrze, po czym pomyślała o umieszczeniu Lundy’ego i Hermana razem. Uważali się za bardzo cukierków ze sobą, a on je złapał. Opublikowała ich zdjęcia w sieci i następnego dnia zrobiło się głupio.

Dzięki ich zdjęciom Sue udało się zebrać 6000 $ darowizn. Zdjęcia pomogły w uświadomieniu wszystkim misji inspiracji, jaką jest pomoc niepełnosprawnym zwierzętom.

Chociaż Lundy i Herman mieli wyczerpujące życie, byli w stanie stworzyć pełną miłości więź, która pokazuje głębię więzi, jaka może istnieć między zwierzętami różnych gatunków.

Jednak ważnym czynnikiem jest miła misja Mia Basis i ich chęć dania niepełnosprawnym zwierzętom drugiej szansy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet