Matt Damon na czerwonym dywanie z trzema córkami i żoną

Matt Damon, amerykański aktor, rzadko pojawia się publicznie z rodziną. Wyjątkiem okazała się jednak premiera jego najnowszego filmu. Pojawienie się jego trzech córek i żony urzekło fanów.


52-letni aktor wziął udział w premierze swojego nowego filmu Air Jordan w Regency Village Theatre w Westwood w Kalifornii wraz z żoną Lucianą Barroso i spadkobierczyniami Isabellą (16 l.), Gią (14 l.) i Stellą (12 l.). Alexia, córka Barroso z poprzedniego związku, również jest wychowywana przez parę.


46-letnia żona Matta Damona wyglądała olśniewająco w obcisłej mini-sukience ze smukłymi nogami. Ich córki miały na sobie przepiękne stroje. Stella wybrała modną kombinację spódnicy i gorsetu, a Isabella i Gia wybrały bieliźniane suknie w kwieciste wzory.

„Miło jest widzieć dzieciaki celebrytów, które wyglądają jak zwykłe dzieciaki”, „Jego żona jest taka piękna i uwielbiam to, że mają życie rodzinne bez uwagi i skandali”, „Wszystkie dzieci są piękne. Żona jest wspaniała. I spójrz na wyraz jego twarzy, na pewno ją kocha”, „Jakie dziewczyny są już duże”, podziwiali fani.

Matt Damon zagra w nadchodzącym filmie wraz ze swoim najlepszym kumplem Benem Affleckiem. Fabuła obraca się wokół próby pozyskania przez Nike Michaela Jordana do swojej kampanii komercyjnej. Światowa premiera filmu odbędzie się 5 kwietnia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: