Tej młodej parze urodziły się identyczne trojaczki: jak teraz kochają

Zaskakująca wiadomość o pojawieniu się trojaczka siedem lat temu wprawiła ich przyszłych rodziców w osłupienie, biorąc pod uwagę, że wychowują już trzylatka. To narodziny, które zadziwiły naukowców na całym świecie, były niezwykłym wydarzeniem. Szansa na urodzenie identycznych trojaczków wynosi zaledwie jeden na 200 milionów!

Trojaczki szybko zyskały sławę, pojawiając się w programach telewizyjnych, w magazynach i na pierwszych stronach gazet. W odpowiedzi na nieustanną fascynację opinii publicznej, ich rodzice założyli bloga o tętniącym życiem codziennym życiu ich licznej rodziny. Początkowo służył jako platforma wymiany doświadczeń, ale z czasem stał się znaczącym źródłem dochodów, dzięki współpracy z markami odzieżowymi i zabawkowymi dla dzieci.

Obecnie te siedmioletnie gwiazdy rozkoszują się pokazaniem swoich najnowszych strojów swoim fanom, nie przestając ich zadziwiać. Co ciekawe, ich matka początkowo miała trudności z rozróżnieniem Romana, Roana i Rocco, ale z czasem stało się to łatwiejsze dzięki ich kontrastującym osobowościom!

Roman, najstarszy, jest urodzonym przywódcą. Nosi poczucie odpowiedzialności wobec Roana i Rocco, wynikające z bycia pierworodnym. Z kolei Roan jest znany ze swojej roztropności i kontemplacyjnego charakteru. Rozważa potencjalne korzyści i wady, zanim się wypowie. Wreszcie Rocco, najmłodszy, jest nieustannie energiczny i jest głównym dowcipnisiem w rodzinie. Nie może usiedzieć w miejscu i zawsze szuka nowych przygód.

Ich starsza siostra, która jest szanowaną opiekunką, jest bardzo kochana przez chłopców. Trojaczki, które teraz chodzą do szkoły, muszą wprawiać swoich nauczycieli w zakłopotanie, ponieważ rozróżnienie trójki identycznie ubranych dzieci nie jest łatwym zadaniem. Co ciekawe, rodzice trojaczków od dłuższego czasu mieszkają osobno.

Ojciec, zmęczony ciągłymi zmianami pieluch i brakiem snu, zdecydował się zamieszkać z dala od rodziny. Brak stresu i nieprzespane noce tak mu się spodobały, że w końcu złożył pozew o rozwód. Jego była żona, która sama wychowywała trojaczki, nie ma do męża urazy i już dawno przestała oczekiwać od niego jakiejkolwiek pomocy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: