„Co za radość!”: Małżonkowie mieli pięcioro dzieci w tym samym czasie: jak wyglądają w wieku 3 lat

W ciepłe lato 2017 roku małżeństwo Aleksandra i Anastazji Merkułowów powitało w swoim życiu pięcioraczki. Oczekiwano początkowo czwórki dzieci, ale byli mile zaskoczeni pojawieniem się piątego.

Nieoczekiwany dodatek wcale nie przeraził młodych rodziców – jak nie czworo, to czemu nie pięcioro! Para od dawna marzyła o dziecku, ale ich podróż była pełna komplikacji – wielokrotnie podejmowali nieudane próby. Anastazja obwiniała się za te niefortunne zdarzenia.

Niestety, każda z jej ciąż kończyła się poronieniem. W 2016 roku Nastya przekazała wiadomość swojemu mężowi Saszy, że ponownie spodziewa się dziecka. Tym razem ciąża szczęśliwie dotarła do 32 tygodnia i była przygotowana do planowanego cięcia cesarskiego.

Procedura bardzo ją odbiła, ponieważ była raczej wątła, a lekarze toczyli desperacką walkę o jej życie. Kiedy jej stan zdrowia zaczął się stabilizować, lekarz podszedł do niej, wyraźnie oszołomiony i powiedział: „Nastia, musisz to przetrwać. Pięć uroczych maluszków czeka na ciebie z niecierpliwością.

Merkulovowie byli zachwyceni, ponieważ ich długo utrzymywane marzenie wreszcie się zmaterializowało! Często są pytani, jak sobie radzą z tak dużą liczbą małych dzieci. Kiedy dzieci były niemowlętami, Anastazja dźwigała ten ciężar sama, podczas gdy jej mąż wyciągał pomocną dłoń po godzinach pracy. Gdy dzieci osiągnęły 6-miesięczny kamień milowy i zaczęły raczkować, Aleksander zaplanował podróż, aby wesprzeć swoją żonę. Tym samym od narodzin pięcioraczków minęły trzy lata.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: