Jaki był los dziewczynki, której lekarzom udało się przywrócić dolną część twarzy

Jarosława Titorczuk, młoda kobieta z Ukrainy, zwróciła na siebie uwagę opinii publicznej dzięki popularnemu programowi telewizyjnemu, który oferuje pomoc ludziom w pilnej potrzebie. Życie Jarosławy było pełne trudności. Wychowała się w niestabilnym środowisku rodzinnym, gdzie jej rodzice, nękani szkodliwymi nawykami, przedwcześnie odeszli z tego świata.

Służby ochrony dzieci umieściły Jarosławę w sierocińcu, ale ostatecznie zabrała ją babcia. Jednak biorąc pod uwagę jej zaawansowany wiek, jej babcia miała trudności z zapewnieniem wskazówek i opieki, których wymaga nastolatka. W rezultacie 13-letnia Jarosława wpadła w złe towarzystwo i zwróciła się ku alkoholowi, papierosom i narkotykom jako ucieczce od psychicznej udręki.

Ten wyniszczający tryb życia doprowadził do poważnych komplikacji zdrowotnych. Lekarze w szpitalu poinformowali ją o pilnej potrzebie usunięcia żuchwy z powodu ciężkiej infekcji. Dodatkowo, aby móc żyć bez lęku przed własnym odbiciem, potrzebowała kosztownej protezy dentystycznej, na którą nie było jej stać.

W swojej rozpaczliwej sytuacji Jarosława zwróciła się o pomoc do programu telewizyjnego. Lekarze przeprowadzili kilka operacji i zainstalowali protezę (sfinansowaną z hojnych datków z całego kraju), z powodzeniem rekonstruując dolną część jej twarzy.

Po tym wydarzeniu Jarosława zaczęła zmieniać swoje życie: przestała pić, wyszła za mąż i została matką syna. Obecnie pracuje w ośrodku rehabilitacyjnym, który kiedyś pomógł jej wyjść z nałogu. Widocznie wygląd Jarosławy znacznie się poprawił. Na zdjęciach jej oczy promieniują radością i zadowoleniem.

Opinia publiczna na jej temat jest różna. Niektórzy uważają, że nie zasługuje na szczęście, ponieważ dobrowolnie narażała swoje życie, podczas gdy inni twierdzą, że nie była całkowicie winna. Chcielibyśmy poznać Twoją opinię, drodzy czytelnicy. Podziel się swoimi opiniami w sekcji komentarzy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: