„Chcę odzyskać swój stary wygląd”: jak wygląda teraz Madame Michelle po kilku zabiegach plastycznych

W latach 90. znany performer I. Gonczaruk zyskał sławę pod pseudonimem Madame Michelle. Niestety jej atrakcyjny wygląd został utracony po tym, jak została zaatakowana przez nieznanych sprawców.

Przez długi czas niewiele było wiadomo o piosenkarce. Postanowiła jednak nie izolować się i aktywnie prowadzi osobiste profile na różnych platformach internetowych.

Krytycy często żywią do niej niechęć i czasami sugerują, że mogła być transpłciowa w przeszłości. Dodatkowo performerka jest oskarżana o przesadzanie z operacjami plastycznymi.

Michelle przyzwyczaiła się jednak do lekceważenia opinii innych. Ostatnio podczas występu w telewizji wyraziła nawet chęć odzyskania dawnej atrakcyjności poprzez kolejne operacje plastyczne.

Jej zwolennicy już zaczęli ją krytykować za nadmierne tatuowanie brwi i powiększanie ust.

Dla kontrastu, Michelle dzieli się również zdjęciami z czasów, gdy była młodsza, pokazując, że już wtedy przeszła powiększanie ust.

Co ciekawe, pomimo zmienionego wyglądu, udało jej się znaleźć miłość i założyć rodzinę, będąc mężatką i wychowując dwójkę dzieci. Jej mąż otwarcie deklaruje, że kocha swoją żonę z powodów wykraczających poza jej wygląd fizyczny.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: