„Czy ona naprawdę ma 54 lata?”: Najbardziej atrakcyjna członkini „Słonecznego patrolu” w bikini w wieku 54 lat

Nie możesz zignorować jej niesamowitego wyglądu w takim wieku!

Donna D’Errico, w wieku 54 lat, nadal przeciwstawia się pojęciu starzenia. Była Kobieta Miesiąca Playboya, znana z ponadczasowo młodzieńczego wyglądu, przygotowuje się do powrotu na ukochane plaże Malibu.

Jako aktorka i modelka, Donna niedawno udostępniła w mediach społecznościowych szczere selfie, na którym pewnie pozuje w czarnej koronkowej bieliźnie. Pomimo fali krytyki za swoje kontrowersyjne zdjęcia, Donna pozostaje niezrażona i nadal dzieli się takimi treściami, wyjaśniając swoje powody.

Od rozwodu w 2007 roku Donna nie znalazła stałego towarzysza. Wobec braku podziwu w prawdziwym życiu szuka potwierdzenia poprzez uwagę, jaką otrzymuje w mediach społecznościowych. Szczerze mówiąc, wyraża zachwyt nad niewiarygodną liczbą mężczyzn, którzy interesują się nią w Internecie, obsypując ją pochwałami i podziwem.

Donna zawsze czuła się swobodnie pozując w bieliźnie i strojach kąpielowych, dzięki kultowemu portretowi atrakcyjnej ratownika w popularnym serialu telewizyjnym „Słoneczny patrol”. Program osiągnął rekordową oglądalność i natychmiast zmienił aktorów w celebrytów. Nawet dzisiaj, patrząc na zdjęcia Donny w mediach społecznościowych, widać, że pozostała niezmieniona od czasów serialu, chociaż zamieniła swoje słynne czerwone bikini na koronkowy komplet bielizny.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: