Jak teraz wygląda chłopiec z najdłuższymi rzęsami świata

Nasz niezwykły bohater, Muin, pochodzi z wielodzietnej rodziny w Tadżykistanie. Gdy tylko Muin się urodził, jego matka była zaskoczona jego niezwykłymi rzęsami, które sięgały ust. Lekarze zapewniali ją jednak, że niemowlę jest całkowicie zdrowe.

Rodzina mieszka w stolicy Rosji od wielu lat, a Muin jest stałym punktem zainteresowania. Dzieje się tak, ponieważ żaden z jego rówieśników, ani nikt starszy, jeśli o to chodzi, nie wykazuje tak wyraźnej cechy.

Ponadto Muin ma szczególnie grube brwi, co prowadzi lekarzy do wniosku, że są to po prostu wyraźne cechy etniczne jego ludu. Powszechnie wiadomo, że osoby z narodowości wschodnich mają zazwyczaj grubsze i zdrowsze włosy.

Wyjątkowość Muina zapewniła mu miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa. Udało mu się pobić rekord świata wśród dzieci na długość rzęs. Co ciekawe, jego rzęsy nadal rosną, co wskazuje, że wkrótce może pobić rekord świata.

Jeśli chodzi o Muina, przyzwyczaił się do wzmożonej uwagi opinii publicznej. To dość rutynowe, że odpowiada na pytania dotyczące jego niezwykle długich rzęs.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: