Żona Bruce ’ a Willisa udostępniła rzadkie zdjęcia aktora i jego wnuczki

Bruce Willis, w wieku 68 lat, przechodzi obecnie trudny okres w swoim życiu. Rodzina znanego hollywoodzkiego aktora ujawniła, że ​​zmaga się on z postępującą demencją, która przysparza cierpienia idolowi, który podbił serca milionów.

Pomimo osobistych zmagań Bruce pozostaje odporny ze względu na swoich bliskich, ukrywając rozmiar swoich trudności. Niedawno żona Willisa podzieliła się wzruszającym momentem, w którym aktor czule trzymał wnuczkę w ramionach, a jego spojrzenie przepełniał głęboki smutek, gdy kontemplował horyzont.

„Oczy są mokre”, „Bądź silny, kolego”, „Szkoda patrzeć na idola w takim stanie”, „Widzisz, że jest bardzo niespokojny”, „Nie do pozazdroszczenia los”,

„I wkrótce przestanie rozpoznawać ludzi, których kocha. Co za wstyd”, „Płaczę za każdym razem, gdy widzę nowe zdjęcia Bruce’a”, „Wspaniały aktor”,

„Naprawdę mi przykro”, „Życzę Bruce’owi zdrowia i cierpliwości jego rodzinie”, „Nie poddawaj się”, możesz przeczytać pod postem Willisa. Życzmy naszemu idolowi zdrowia. Słowa wsparcia są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek dla Willisa.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: