Niezwykle prowokacyjny występ Sydney Sweeney na Festiwalu Filmowym w Cannes

Sydney Sweeney rzeczywiście dała z siebie wszystko, przywożąc swoje wyczucie mody z najwyższej półki na Festiwal Filmowy w Cannes aż zza Atlantyku. Aktorka Euphoria była widziana w jednym fantastycznym zestawie po drugim podczas tej pełnej gwiazd imprezy, ale moją uwagę szczególnie przykuła ta efektowna, jedwabista halka noszona na pastelowoniebieskim staniku Miu Miu. Spójrz:

Aktorka dopracowała zestaw białymi szpilkami na platformie ze srebrnymi łańcuszkami i małymi kolczykami huggie. Decydując się na dyskretną elegancję w swoim makijażu, Sydney zdecydowała się na błyszczący różowy cień do powiek i ułożyła włosy w stylu bomba. Jednak najbardziej rzucającym się w oczy dodatkiem na prawie każdym zdjęciu paparazzi był olśniewający pierścionek zaręczynowy aktorki, który po kilku miesiącach nosiła publicznie.

Sceneria była całkiem trafna, ponieważ zdjęcia uchwyciły Sydney opuszczającą Hotel Martinez, ramię w ramię ze swoim narzeczonym Jonathanem Davino, który miał na sobie stosunkowo luźniejszy zestaw składający się z beżowego swetra na czarnym topie, zwykłych spodni i czarnych butów.

Kilka tygodni później informator ujawnił E! Wiadomości o nastrojach aktorki po ważnej aktualizacji związku. „Sydney wciąż jest w siódmym niebie po niedawnym zaręczynach z Jonathanem… To była niesamowicie prywatna propozycja i nie miała pojęcia, że ​​jest na kartach. Są dość dyskretni, jeśli chodzi o swój związek, ale tworzą doskonałą parę” – powiedziało źródło.

Informator wspomniał również, że Sydney nie spieszy się z przejściem do ołtarza, wskazując, że woli „długie zaręczyny”, ponieważ jest „bardzo skoncentrowana na swojej karierze”, ale na szczęście „Jonathan bardzo wspierał przez lata”. Kochamy to dla nich!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: