Paris Hilton był jednym z gości z listy A na wystawnym weselu Sofii Richie

Paris Hilton kradnie światło reflektorów jako najlepiej ubrany gość weselny w olśniewającej sukni z głębokim dekoltem. Jej nienaganny wybór mody został zaprezentowany na ekstrawaganckim weselu Sofii Richie, gdzie wmieszała się w tłum gości z listy A.

Ponieważ wiosna zwiastuje początek sezonu weselnego, najnowszy zestaw Paris Hilton stanowi oszałamiającą inspirację dla wyrazistych strojów dla gości weselnych. Słynny potentat pojawił się na luksusowej ceremonii Sofii Richie i Elliota Grainge’a na Francuskiej Riwierze w zapierającej dech w piersiach lodowoniebieskiej sukience.

Ozdobiona połyskującymi jasnoniebieskimi cekinami, które promieniowały z marszczonego środka, suknia z długimi rękawami urzekła gapiów. Głęboki dekolt w kształcie litery V, delikatnie obszyty błyszczącymi kryształkami, doskonale uzupełniał diamentowy naszyjnik typu choker i diamentowe kolczyki wkrętki Hilton. Uzupełniając zestaw, dodała srebrną, błyszczącą kopertówkę i założyła parę stylowych białych okularów przeciwsłonecznych.

W niektórych uchwyconych momentach towarzyszył jej mąż Hilton, Carter Reum, emanując przystojnością w klasycznym czarnym smokingu połączonym z białą koszulą i czarną muszką.

„Bajki się spełniają” – napisała Hilton pod swoimi zdjęciami. „Co za magiczny weekend weselny🥰 Tak niesamowicie szczęśliwy dla nowożeńców💖 @SofiaRichie @Elliot.”

Uroczystości weselne Sofii Richie okazały się tematem rozmów w mieście, a każdy z jej weekendowych stylizacji ślubnych, w tym trzy suknie ślubne wykonane na zamówienie przez Chanel na próbną kolację, ceremonię i przyjęcie, natychmiast stał się sensacją wirusową.

Wśród gwiazdorskiej listy gości były gwiazdy megawatów, takie jak ojciec Richiego, Lionel Richie, jej siostra Nicole Richie i Cameron Diaz.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet