„Dziękuję za twoją miłość”: nowicjusz NFL kupił dom dla swojej matki

Jego mama nie musi już martwić się o czynsz

W wzruszającym geście jeden z najnowszych graczy NFL wyraził głęboką wdzięczność swojej matce za miłość i przewodnictwo, jakie zapewniała podczas jego wychowania. Po podpisaniu kontraktu z Washington Commanders Phil Mathis, utalentowany były obrońca z Alabamy, postanowił zaskoczyć swoją matkę niezwykłym prezentem w ramach podziękowania — zupełnie nowym domem. W poście na Instagramie Mathis ogłosił ten wzruszający gest, dzięki któremu jego matka nie będzie już musiała martwić się o czynsz.

W wieku 24 lat, który właśnie otrzymał premię za podpisanie kontraktu w wysokości 2,639 miliona dolarów w ramach czteroletniego kontraktu z dowódcami o wartości 7,506 miliona dolarów, Mathis stanął przed wieloma możliwościami wykorzystania swojego nowo zdobytego bogactwa. Jednak dokonał bezinteresownego wyboru, aby przeznaczyć część swojej premii za podpisanie kontraktu na zakup domu dla swojej matki. Demonstrując ogromną dojrzałość i wdzięczność, Mathis uchwycił emocjonalną pierwszą wizytę swojej matki w jej nowym domu w serii serdecznych zdjęć i wzruszającego filmu, który udostępnił na swoim koncie na Instagramie.

Pośród wielu możliwości i pokus związanych ze znaczną sumą pieniędzy, decyzja Mathisa, by dobro matki stało się priorytetem, jest naprawdę niezwykła. Jego hojność i troskliwość są przykładem niezwykłego charakteru tego młodego sportowca. Gratulacje dla Mathisa i jego matki z tej radosnej okazji, ponieważ świętują nie tylko jego udaną karierę w NFL, ale także trwałą więź między matką a synem.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet