„Będziesz starszą siostrą!” The Tennis Pro mówi Olympii, 5, w nowym filmie

Serena Williams podczas tegorocznej Met Gala poinformowała świat o swojej drugiej ciąży. Jednak przed wydarzeniem podzieliła się radosną nowiną z córką w najbardziej serdeczny sposób.

Dokumentując intymną chwilę na swoim nowo uruchomionym kanale YouTube, Serena zaprezentowała film przedstawiający tę cenną interakcję. Zaczęła od pokazania pozytywnego testu ciążowego i wyrażenia swojej radości, modląc się o udaną podróż.

Z mężem Alexisem Ohanianem u boku Serena przygotowywała się do podzielenia się wiadomością ze swoją 5-letnią córką Alexis Olympia Ohanian. Z humorem ujawniła, że ​​Olympia niedawno nazwała ją „grubą”, co wzbudziło pewne zaniepokojenie. Serena starała się nie brać tego do siebie ze względu na swoje zaangażowanie w fitness.Przewidując reakcję Olimpii, Serena wyraziła podekscytowanie, że może być świadkiem tego na własne oczy. Następnie wideo przesunęło się do Sereny i Alexis siedzących na kanapie z Olimpią między nimi. Serena zainicjowała rozmowę, przypominając Olympii o jej modlitwach za rodzeństwo. Ujawniła, że ​​byli u lekarza i wyjaśniła, że ​​nie przybiera na wadze, ale nosi dziecko w brzuchu.

W odpowiedzi Olympia spojrzała na swoją mamę z promiennym uśmiechem i wykrzyknęła: „Żartujesz sobie?” Serena i Alexis zapewniły ją, że to prawda, a ona zostanie starszą siostrą. Przepełniona radością Olympia krzyknęła, przytuliła mamę i z podniecenia biegała po pokoju.

Serena z dumą prezentowała swój rosnący brzuszek, co tylko potęgowało podekscytowanie Olympii. Następnie wideo przeniosło się do Sereny przygotowującej się do Met Gala 2023, gdzie publicznie ogłosiła swoją ciążę. Pokazała swój ciążowy brzuszek w oszałamiającym czarno-białym zestawie Gucci, uzupełnionym eleganckimi naszyjnikami z pereł, perłową opaską na głowę, diamentowymi kolczykami oraz obrączkami zaręczynowymi i obrączkami ślubnymi.

To doniosłe ogłoszenie jest następstwem wcześniejszej deklaracji Sereny o wycofaniu się z profesjonalnego tenisa, aby skupić się na powiększaniu rodziny. W szczerym eseju wyraziła zamiar rozwoju w różnych obszarach swojego życia, jednocześnie kontynuując swoje pasje, takie jak jej firma venture capital, Serena Ventures, i powiększenie rodziny.

Ciąża i rozwój osobisty Sereny Williams wciąż inspirują i urzekają widzów na całym świecie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: