Bohaterska akcja ratunkowa: Ariel Van Pelt ratuje opuszczonego psa po dwóch latach zaniedbań i pilnie szuka kochającego mieszkania dla odważnego szczeniaka

Zwierzę przebywało na podwórku przez prawie dwa lata 🐶❤️👩

Ariel Van Pelt uratował psa, który został sam na 2 lata na podwórku. Była przez cały czas tym, co przychodziło na myśl psu sąsiada, którego w żadnym wypadku nie widziano na zewnątrz. Rzadko słyszała swoje szczekanie, jednak ściana nie pozwalała jej czegoś zobaczyć.

A po chwili Ariel pomyślała, żeby zadzwonić do swojej sąsiadki, dziewczynki o imieniu Daisy i zapytać ją o psa. Poinstruowała, że ​​planuje zabrać ją do schroniska lub po prostu wyjechać na teren parku.

Dziecko dziewczynki kupiło psa od hodowcy i zostawiło w domu swojej mamy. A zwierzak pozostał na podwórku przez kolejne dwa lata.

Ariel dodatkowo zauważyła, że ​​biedny zwierzak miał sarkoptycznego maga, naprawdę bolesną sytuację wprowadzoną przez roztocza pod porami i skórą.

Ariel myślała o zabraniu zwierzaka do weterynarza, choć początkowo chciała go wyciągnąć z podwórka. Arielka poinstruowała, że ​​zwierzak był tak przestraszony, że pani wzięła go na ręce i zaniosła do weterynarza.

Następnie Ariel zapłaciła za transport zwierzaka do odległego pensjonatu i odwiedziła ją kilka razy w ciągu dwóch miesięcy, aby naprawdę poczuła, że ​​nie jest sama.

Ariel była w stanie sprawić, że zwierzak wyeliminuje świerzb, a dodatkowo zabierze ją do rodziny zastępczej.

Ariel pouczyła, że ​​była tylko trochę potężna, ale na dodatek bardzo nieśmiała i urocza, nie ma znaczenia, co wydarzyło się w jej życiu. Rodzina zastępcza zwierzaka była zachwycona, że ​​mogła się nią opiekować, choć przez krótką chwilę. Chciała więc szybko znaleźć mieszkanie krótkoterminowe lub wieczne.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: